• enteresan bir saçmalıktan haberdar olmama neden olan uygulama. lan hiç mi arkadaşınız yok gelip birbirinizden yardım istiyorsunuz. bi de numaralar veriliyor. madem öyle ne işinize yarayacak bu özellik?

mesaj ile araması aktif olan arkadaşları yoktur belki diye belirtildi, farkında değilmişim gibi. iyi de aga acelen ne? bir sürü alternatif uygulama mevcut. bu yokken ne yapıyordun? uygulama size hizmet edeceğine daha çok siz uygulamaya hizmet etmiş gibi olmuşsunuz adamlar amacına ulaşmış. asosyal bünyeler için faideli oldu heralde. bi dk. bu işin başı kim ulan?*
  • ulotrix sayesinde "sesli arama" özelliğini aktif hale getirebildiğimiz anlık mesajlaşma programı...

artık bende suser kardeşlerime yardımcı olabilirim; yalnız baştan söyleyim, "tüh erkekmiş"*
  • melihturkish nickli yazar arkadaşımızın yardımıyla konuşma eklentisini deneme fırsatı buldum, tek kelimeyle olmuş.
    ben de en azından bir kişiye yardımcı olarak borcumu ödemek isterim.
  • pisuvardaki arkadaş sayesinde aktif ettiğim uygulama. suser arkadaşlarımdan yardımlarımı esirgemeyeceğimi belirtirim.
  • @benfica adlı nickli arkadaş tarafından yeni özelliğini aktif ettiğim uygulama.
  • arama özelliğinin yankı yapma sorunu olan bir tek ben miyim diye merak ettiğim uygulama.

not: karşı taraf kendi sesinin yankı yaptığın söylüyor.
  • biri de bizi arasada biz de şenlensek dediğim uygulama.

edit: buyildagidemedimamaseneyekesingidicem sayesinde arama şeysi aktif hale geldi. kendisine teşekkür ederim.
  • sağ olsun, oxygen32 sayesinde benim de arama özelliğini aktifleştirdiğim ve isteyen yazarlara yardımcı olabileceğim uygulama.

edit: her mesaj atanı aramaya çalıştım ama bir ara trafik korkunç karıştı, gözden kaçırdığım arkadaşlar varsa tekrar mesaj atabilirler.
  • ios cular sazanlik yapip atlamayin *, arama ozelligi, son guncellemeyi indirien android kullanicilari icin gecerli simdilik.

(bkz: amina koyim ios)
  • arama özelliğini buyildagidemedimamaseneyekesingidicem yardımıyla hallettim, sağolsun.

edit: olabildiğince, geç de olsa isteyeni aktifledim. telefon numaralarını da sildim, bir yerlere dağılırsa benden bilmeyin :)
hesabın var mı? giriş yap