• çevrimiçiyken göründükten sonra bu özellik kapalı olsa ne olur olmasa ne olur? son görülmene bakan kişi emin ol sık sık çevrimiçi olup olmadığına da bakacaktır. yani üzgünüm baylar ama kızlar sizi her türlü bıktıracaktır bu konuda.
  • neden o saatte whatsapp açıktı sorgusundan sıkılıp kapatmıştım.

:(
  • son görülmeyi kapatma sebebim:
    gelen mesajlara cevap vermek istemiyorum bazen... nezaketen... kırılmasınlar.
    yoksa kimin şu saatte ne bok yediği beni de başkasını da neden ilgilendirsin ?
    (bkz: transformation)
  • üyesi olduğu gruba mesaj attığı anda bu özellik çalışmıyor, test edildi.
  • daha önce söylenmemiş ama, kesinlikle kişisel bir tercihtir. kimseyi ilgilendirmez. güvenle alakası yoktur. gelen mesajlara cevap vermek istemiyorum. bunların hepsi daha önce söylenmemiş şeyler. bence ilk ben söyledim. kişisel bir tercihtir.
    not: kişisel bir tercihtir.
  • her ne kadar last seen i kapali oldugu icin cevap vermedigi mesajlarin hesabini vermeyecegini dusunse de, karsi tarafin cevrimici olunma zamanini takip etme ihtimalini de dusunmesi gereken insandir. boyle insanlarla yasiyoruz, unutmayin.

tercih edilebilmesi whatsappin guzel bir ozelligi bence. ancak cevrimici olunan zamani da gostermemeye basladiginda daha da sukela olacaktir.

yalnizca birkac insanla ayni anda flortlesmek amaci ile kapatildigi dusunulmemeli ayrica. o sirada musait olmayan insanin yalnizca telefon ekranina dusen bildirimi kaldirmak amaciyla da o an uygulamaya giris yapabilecegi goz onunde bulundurulmali. basak burcu oyle der. *
  • genelde sık sık yazan sünepe arkadaşlardan dayı kapatmış; aynı zamanda mükemmel bir sevgiliye sahip olan insandır. zira; mükemmel sevgili, bunu anlayış ilen garşılar.
  • kapanma özelliği geldiğinden beri kapalı, kime ne lan ne zaman girdim ettim, kimsenin ne zaman en son girdiği de beni ilgilendirmez.
  • benimdir bu . 3 senedir kapalı açmayı da düşünmüyorum. birilerinin ne zaman online olduğunu bilmek de istemiyorum merak da etmiyorum. bir ilişki (aşk olur arkadaşlık olur) son görülmeye kaldıysa..
  • bunaltılmaktan sıkılmıştır, kimseyi takip etmediği için kapatma gereksiniminde bulunmuş insanoğludur.
    bunlara bile anlam yükleyen insanlar var. neymiş efendim; son görülmeyi kapatandan sevgili, mavi tiki kapatandan dost olmazmış. bak şu lafa bak.
    evet benden ne sevgili ne de dost olur, hadi siktir git şimdi.
hesabın var mı? giriş yap