şükela:  tümü | bugün
  • demosu psn'e gelmisolan oyun. demosundan anlasildigi kadariyla, gta'ya benzetilmeye ugrasildigi belli olan ancak fena olmayan bir oyun.
  • aksiyonu bol, eğlencelik oyun. sadece çözünürlük ayarlama olayı kötü olmuş. aa ve texture kalitesi eksikliği var.. ama yine de grafikleri göze hoş gelmekte.
    son sürat giderken diğer arabalara hoplama, arkadan gelen araca ateş etme gibi çeşitli atraksiyonlarıyla, bir gta 4 olamasa da en azından bir şans verilmeli.
  • frank grillo'nun yapımcılığını ve başrolünü üstlendiği aksiyon filmi. nicolas winding refn'in drive'ının ve steven knight'ın locke'ının karışımı. iki filmden de kopyaladığı şeylere birkaç bir şey daha ekleyerek oluşturulmuş. mesela: drive'ın sürücüsü ya da onun da esinlendiği clint eastwood'un westernlerdeki karakterleri gibi bu filmin de antikahramanı isimsiz, wheelman diye anılıyor. diğer benzerlik karakterin konuşmak istememesi. başta shea whigham karakterle "eastwood musun?" deyip dalga geçiyor. zaten sonra wheelman susmak bilmiyor. drive'dan aldığı diğer şeyse wheelman'in tanımadığı kişileri bankaya soygun için götürmesi. drive da öyle başlıyordu hatırlanırsa. locke'a gelirsem... onunla benzerliğiyse 80 dakikanın 70'inin arabada geçmesi, kameranın arabanın dışına pek çıkmaması, en az 65 dakika boyunca sadece wheelman'in kamerada gözükmesi. hatırlanırsa locke'ın da tamamı arabada geçiyor ve sadece tom hardy gözüküyordu. bu sürenin tamamını telefon konuşmalarıyla geçirmesi de locke'tan alınmış. kısacası iki filmden bir şeyler alınmış ama iki filmin de kalitesine erişilememiş. sıradan, vasat ama eğlenceli. 80 dakika oluşuyla izlenmeyi hak ediyor bence.
  • 3 kasa bmw'si ile kotu adamlarla savasan kahramanimizin oykusu. tavsiye edilmez. zaman kaybi yaratan film...
  • izleyeyecek film veya dizi bulamamışsanız oturun izleyin. orta halli bir film. kurgusu da idare eder.
  • kamerası kurgusu ile gayet gideri olan aksiyon filmi.
    sonu ters köşe yapar diye umdum ama olmadı malesef.