• izleyenlerin nasıl izlediğini merak ettiğim dizi.divxplanet'te altyazılar s03e09'dan sonra kesilmiş sonra 4.sezondan 2 bölüm çevrilmiş falan yarım yamalak.ingilizce altyazı drama izlerken sorun değil de komedi izlerken benim için kullanışlı olmuyor.

online dizi izleme sitelerini hiç bilmiyorum ama sağlıklı bir şekilde izleyebileceğim varsa mesaj butonumu yeşile boyamaktan çekinmeyin.
  • üç elemanın komedi hayatını anlatan dizi. bu adamlar aynı evde yaşamakta ve aynı iş yerinde çalışmaktadır. üç arkadaş ta dünya sikime modundadırlar ve inanılmaz bir espri kabiliyetleri vardır. bunlar her akşam sıçana kadar içerler, bir kaç akşamda bir de ev partisi yaparlar ya da mekana giderler.

2. sezon 2. bölümü gülmekten karın kası yaptırır aynı zamanda. tamam parti yapmışsınız da oğlum o nasıl bir ev dağıtmaktır lan?

https://www.youtube.com/watch?v=-raruwgsg-g
  • 5. sezonunun muhteşem ötesi fragmanı çıkmıştır.

--- spoiler ---

this time, it's personal

--- spoiler ---
  • mükemmel bir alt yazı problemi olan dizi. hiçkimsenin böyle bir cevheri düzenleyip pazarlamaya niyetide yok sanırım.
  • şu diziyi çevirmeyip saçma sapan 2. sınıf amerikan dizilerini çevirenlerin olduğu bir ülkede yaşadığımı hatırlatan dizi. ben altyazısız da anlayarak, gayet mutlu mesut, gülerek, eğlenerek takip ediyorum ama altyazısı çevrilse de altyazısız anlayamayanlar bu diziden mahrum kalmasa. çok komik, fazla komik, acayip cıvık bir dizi. her insanın gülmeye ihtiyacı vardır ve şahsen bu ihtiyacımı karşıladığı için sonsuz saygı duyduğum bir diziydi ve şu fragman (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=9wbgdm8qtpm) ile 100 kat saygım arttı diziye.
  • sayısız komedi dizisi izlemiş birisi olarak en sevdiğim dizilerden biri. en başta "allahın himym ini çeviriyorsunuz da şunu çevirmiyorsunuz allahsız köpekler" diye saydırıp dururken, dizinin 4. sezonunu izleyip sonra tüm bölümleri 25 kez izledikten sonra anladım ki bu dizi türkçeye falan çevrilmemeli. "fur sure" "bitch better have my honey" "take it sleazy" gibi sayısız kelime oyununu nasıl çevirsin adamlar türkçeye. hiç çevirmesinler çünkü bu haliyle yeterince komik.

"brociopath" diye bölüm var allah aşkına nasıl çevirebilirsin bunu. sadece adam, blake ve anders değil, yan karakterler de muhteşem. jillian'ın ve onun koltuk altı terinin hastasıyız.

favori karakterim adam. çünkü cidden geri zekalı ve ezikliği çok güldürüyor. kendinden, şişmanlığından nefret ediyor. "you stupid fat" diye bağırıp göbeğindeki fazlalıkları sıkmasına bile gülebiliyorsunuz.

yeni sezon için "tabii ki bunların hiçbiri gerçekleşmeyecek" içerikli, robert rodriguez filmlerinden çıkma bir fragman yayınladılar. dizide yayınlanmayacak sahneler için fragman yaptı adamlar, böyle hasta kafalar işte. neighbors filmini izlediğimde, birkaç saniye de olsa onları gördüğümde mutlu olmuştum.

--- spoiler ---

adam: i think that heaven is real, and i'm gonna go to it, cause, like, right before i die, i'm gonna just join all the religions, right? so if, like, god is actually, like, buddha or, like, jesus, or, like, tom cruise, like, i'll get up there, and i'll be like, yo, man, check the list.
    i'm on that.

bir alice in chains fan'ı olarak "round here, after 7:30, it's alice in chains or nothin'" göndermesine bayıldım.

anders'ın wizard rap'leri muhteşem. adam'ın gym maceraları, adam ile anders'ın boner kavgası, ilk sezonda kafaları güzel halde ofiste sabahladıkları avatar'lı bölüm. gerçekten şahane.

"as the silver rights activist, doc martens luther king once said, take it sleazy… and i’m out…"

anders'ın saçlarını sarıya boyattığı ve çoraptan kuklalar yaptıkları bölüm. ulan ne adamlar açıp izleyesim geliyor her gün.
    --- spoiler ---
  • ilham kaynakları conan'da açıklanmış
  • yeni sezonun ilk iki bölümüyle bomba gibi dönmüşlerdir. ancak ne hikmetse saf eğlence vaat eden bu dizinin türkçe'yi geçtim, ingilizce alt yazısı dahi bulunamamakta...
  • aşırı eğlenceli dizi. adam demamp karakteri bazen anlamsız derecede şımarsa da dizinin ahengini bozmuyor.
  • akan giden taşak dizi. boş muhabbet ve zaman geçirmek isteyen herkese önerilir.
hesabın var mı? giriş yap