• roidmi, roidmi 2s, roidmi 3s şeklinde üç modeli olan fm transmitter.
    benim gibi yıl olmuş 2017, hala arabasında kasetçaları olan insancıklara bluetooth ile müzik dinleme ve telefon görüşmesi imkanı sunan dongle...
    istisnasız piyasadaki en iyi alet... ilki sadece ses aktarırken, diğer ikisi telefonla görüşme imkanı sunuyor.
    kırdım gönlümün zincirini aldım 2s olanından... izmirde boş frekans ararım saatler boyu, çalışmazsa da pahalı bir araç şarjım olur diyordum ama telefona uygulamasını indirip eşleştirince kendisi 2 saniyede otomatik olarak boş bir frekans yakaladı. radyodan da o frekansa gelince ne bir distorsiyon ne bir cızırtı... pirüpak müzik dinleme imkanına kavuştum. elveda bir parçadan sonra 15 dakika reklam dinleme eziyeti...

not : şaomi diye okunuyormuş.
  • 2s modelini kullanıp kardeşime hediye ettiğim cihaz.

transmitter ama hakikaten kaliteli, büyük şehirlerdeki frekans çöplüğünde kullanmadım ama küçük şehirlerde başarılı. frekans karışırsa bir iki küçük dil amaan parmak darbesiyle frekansı değiştirebiliyor olmanız güzel.

üzerinde iki adet şarj amaçlı usb çıkışı var fakat aracınızın çakmak girişinin konumuna bağlı olarak konuşma işi çok başarılı değil. bu konuda pek bir beklentiniz olmasın.

müzik için alıyorsanız üzmez, şaomi yapmış genşler.
  • hala benim gibi kullanan var mı bilmiyorum ama 3s olan modeli ile ilgili bir bilgi paylaşayım. 3s modelinin alt kısmı tamamen metal olduğu için aracınızın çakmaklık sigortasını arttırabilir. aleti bozuk sanmayın. kâğıt bant ile alttaki meme ucu gibi olan yer ve kenara değecek kısım dışındaki metal yerleri sarın. teması önleyince sigortanız bir daha atmayacak. iş bu yöntem 2004 astra h için denenmiş ve başarılı olmuştur.

edit: bu şekilde.
    görsel
  • bluetooth özelliği olmayan araçlara bluetooth bağlantısı sağlayan transmitter.

- ürünün standart çakmaklık şarj aletinden görünüş olarak farkı yok.

- 2 adet usb girişi var.

- telefonunuzla bir kere eşleştirme yaptığınızda telefonu hatırlıyor, tekrar tekrar bağlantı yapmaya gerek kalmıyor.

- ses kalitesi muadillerinin üzerinde.

- özellikle küçük şehirde kullanımda frekans ile ilgili sorun olmuyor.

- ürün ile ilgili ayarları yapabileceğiniz mojietu adında bir uygulaması var. uygulamadan frekans değişikliği yapabilirsiniz.
  • bu aygit sesi gayet yeterli veriyor bunda bir sorun yok fakat ayni frekansta bir radyo yayini varsa sizin kendi yayininiz eziliyor ve ikisi birbirine giriyor. bu nasil bir sikinti dogurur? sehirler arasi seyahatlerde surekli frekansi ayarlarsiniz. kullandim ordan biliyorum. ayrica yine bu cihazin mikrofonu olmadigi icin bu aygitla telefon gorusmesi falan yapamazsiniz.

aracinizda aux girisi yoksa bisey diyemem ama aux girisi varsa bluetooth baglantisiyla yukarida soyledigim sikintilarla ugrasmayacaginiz en az 10 tane opsiyon mevcut.
  • dün sipariş ettim merakla beklemekteyim..gelince yorum yazıcam. afyon eskişehir 104.3 kullanıyorum
  • android double din ile dolandırılmak istemeyenlerin dertlerine çare olacak aparat. neden? çünkü kullanması kolay sade bir arayüz ve güçlü vericisi ile dolu frekansta bile normal radyo kalitesinde ses yayabiliyor cihaz.
    (bkz: fm transmitter)
  • aracın modelini tek başına birkaç yıl yükselten cihaz. 3s modelinin kullanılması tavsiye edilir. en azından 2s için memnuniyetsizliğimin giderildiğini umuyorum. evladiyelik alınmıyor ve araçta illaki mic kullanabilmek için alınıyorsa hayal kırıklığı yaşatabilme ihtimali var. yine de en uygun çözüm kendisi.
hesabın var mı? giriş yap