• makyajsız halını makjaylı halınden daha güzel buldugum kız.
  • seda ve sude'nin yeteneksiz ve daha itici ergenus hali. bu üçünü suriye sınırına koy mülteciler ülkeye gelmeyi bırakır.
  • turkiyeyi bir araya getiren, ortak noktada bulusturan nadir kisilerden biri. kimse sevmiyor bunu. aile baglari ve cikar ortakligi disinda kim bunun yaninda olur, buna sempati duyar bilmiyorum. kotu kalpli.
  • acun'un survivor sonunda "yağmur düştü" adlı bir video hazırlayabileceği kız.
  • hatasız olduğunu düşünen bir profil. mesela anlat bakalım'da anlatıcı ise ve anlatamadıysa ona göre karşısındaki anlamamıştır. dinleyen ise ve bilemediyse ona göre karşısındaki anlatamamıştır.

yarışmada çoğu kişi anlat bakalım oyununda vasat bir seviyede ama herkes kendi vasatlığının farkında olduğu için kasmıyor. yağmur ise sürekli karşısındakini suçluyor. gevşek tavırlı ve kasıntı bir tiptir.
  • bir keresinde bornova metroda önümde yürüyen merdivenlerden inerken gördüğüm kız.
  • survivor all star'da görüp instagramına baktım. instagram'da inanılmaz itici, yüzünde 150 kilo makyaj ile herkes gibiyken, survivor'da doğal haliyle 10/10 bir kadındır.

yağmurcum, zaten çok güzelsin. kendini ısrarla neden çirkin instagram fenomenleri gibi yapmaya çalışıyorsun? yapma...
  • survivorun bu yılkı neşesi bence.o kadar all-star arasından sıyrılıp hala yoluna devam ede bilmesi büyük başarı
  • guzel degil cok guzel ve cekici. keske benim kadinim olsa dedirtiyor insana. diger sezonlarda itici bile gelmisti bana ama dans yarismasindaki performansiyla ve kivrakligiyla gonlumu caldi.
  • konseyde ismini duyunca o kadar keyifli bir oh dedim ki. ben hayatımda bu kadar megaloman bir insan görmedim. birkaç gün önceye kadar performans sıralamasında hem evrimin, hem ayşenin, hem nisanın gerisindeydi ama öyle bir algı yapıyor ki çıktığı 4 oyundan 3ünü aldı sanıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap