• bu kız cem yılmaz'ın dede olduğu telsim reklamında torunu oynayan değişik saçlı cimcime veletti sanırsam.
  • sadece turkiyede bulunan nadir element. dudak/yüz oranı yüzde 32. daha ne.olsun.
  • olağanüstü güzellikte bir insan evladı. bahtı da kendi gibi güzel olsun.
  • türkiye'nin güzellik ortalamasının çok üstünde bir yüz güzelliğine sahip ama biraz boy dezavantajı var.

daha kaliteli yapımlarda başrol olarak görmek isterim.
  • söz dizisinde feyzullah karakterinin manitası olma yolunda ilerleyen hanım kızımız.

başarılarının devamını diliyorum.
  • şu anda 18 yasında. ve en son gecen hafta rihannanın amerikada seslendirdiği bir çizgi filmin türkce versiyonu için sesi kabul edildi. üniversite öğremine devam eden yağmur öyle televızyonda gördüğümüz havalı tiplerden değil. ve her zaman da oyuncu oldugunu gizler. ön plana cıkarmaz...kardesım canım benım basarılarının devamını diliyorum...
  • zamanında, tgrt fm'in son pişmanlık adlı ramazan oyununda da sesini duymuşluğumuz vardır. başarılı, güzel bir hanımdır.
    allah yolunu açık etsin.
  • hamile olduğunu öğrendikten sonra sessiz sedasız doktor doğaç ergezen ile nikah masasına oturan oyuncu yağmur ün, ilk bebeğini kucağına almış.

güzel oyuncu, "su diana" adını verdikleri kızı ve eşiyle verdiği aile pozunu da sosyal medya hesabından yayınladı.
  • çok güzel bir kadın. umarım ekranlarda daha sık görürüz.
  • güzel bir hanımefendi, kendisini emilia clarke'a benzetiyorum. başarılarının devamını dilerim.

güzellik.
hesabın var mı? giriş yap