• üzerinden needeyse 3 gün geçmesine rağmen, hiçbir yetkili ağızdan (genelkurmayın görüntüleri inceliyoruz açıklaması haricinde ki onu da bbc'den öğrendik) ses çıkmaması inanılır gibi değil! aynı zamanda ne bir gazete, ne de bir tv kanalı haberini dahi yapmadı, yapmıyor. bu durumda biz sade vatandaşlar ne yapabiliriz, nereye kimi şikayet edebiliriz? nereye yazalım, kimleri arayalım, nereye yürüyelim? birilieri buna bir dur demeli artık. bu iki askerin ailesini, sevenlerini de mi hiç düşünmüyorsunuz? vatandaş olarak bilgi edinme, haber alma hakkımızın daha fazla engellenmemesi adına tüm yurttaşları duyarlı olmaya davet ediyorum.
  • olasi aciklamalar:

-cok utanarak yaziyorum ama hukumetten daha buyuk bir beklentim yok-

askerlik yana yana yatma yeri degildir.

askerlik yan gelip yanma yeri de degildir.

bir kere olmus boyle bir olay, bir kerecik yanmaktan bir sey olmaz.

en acisi:
    ıci yanan ayran icsin.
  • yeni mi dank etti???
  • unutursak kalbimiz kurusun ( 2 ay icinde unutuldu)
    cunku cok gamsiz bi milletiz.
    ayranin milli ickimiz olmasi , sutas in yeni fabrika acmasi bile 16 sehitimizden yakilarak katledilen askerlerimizden daha onemli nede olsa !!!!
  • soramadık.
  • ne oldu? isid tarafindan yakilan ve hesabi sorulmayan askerleri unuttuk mu? hani unutunca kalbimiz kuruyacakti?
  • anıt dikiliyormuş askerimizin hatrına, hürmetine. ama hurafedir, duymuştum; bu dünyada yanarak can verenin öbür dünyada yanmayacağına dair bir söylem.
hesabın var mı? giriş yap