şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başarılı site. fiyatlar daha uygun. adidas koşu tişörtü iki günde elime ulaştı. bi kaç ürün daha aldım bakalım onlarda da sıkıntı olmazsa buraya güzel şeyler yazacağım.
 • zaman konusunda aşırı hassas alış-veriş sitesi.şöyle ki;çevrim içi destekle bir sorununuz için sohbet başlattığınız zaman eğer elemanların destek verdiği saat dilimini sınırda yakalamışsanız sohbet adeta yüzünüze kapatılıyor.daimi müşteridir falan demek de yok.18:27'de sohbet başlatmış ol,saat 18:30'u geçerse kapanışı yapmadan hattan ayrılıyor adamlar.ulan zaten hepi topu 2 dakika duracaktın biz de çok meraklı değiliz elin adamıyla yazışmaya.elin kızı olsa hadi neyse.ama umut yazıyordu orada.her neyse konumuza dönelim.bu adamlar zamanlama konusunda o kadar prensip sahibi insanlar ki,siparişi tamamladığınız zaman ürününüz 3-5 gün içerisinde kargoya teslim edilir der;ve kati'yen,asla,işlem yoğunluğuna bakılmadan,o ürün 3 günden evvel kargoya verilmez.
 • aldığım 3 parça ürün, 2 parça ve 1 parça olarak (sanırım mağzadan gönderildiği için) hızlı bir şekilde gönderilmiştir. tr'de pek bulunmayan, olan yerlerde ise 300 den aşağı olmayan bir ayakkabıyı ise son kalmasının etkisiyle 220ye aldım. bir tek fatura gönderilmemiş onun için de mesaj attım göndereceğiz denildi bekliyorum. an itibarıyla tavsiye ettiğimdir.

  edit. fatura da gönderildi.
 • taksitli satın aldığım ürünün stok hatasından dolayı temin edilemeyecek olması nedeniyle beni biraz yormuş şirket.

  ilk arayan arkadaş "banka tabii bunu size ay ay öder, onu söyleyelim." dedi. sonra uzun süre "bu alışverişe ayırdığım miktarı yalıspor'un bir hatası nedeniyle 6 ay boyunca kullanamayacak olmamın, bu arada seri sonu indirimlerini kaçıracak olmamdan kaynaklı zararını ve enflasyon karşısındaki zararını neden ben üstleneyim?" sorularıma direndi.

  neyse daha inisiyatif alabilecek biriyle görüşmek istedim. bu arada gördüğüm kadarıyla limitim direkt serbest kalırmış: http://www.gold.com.tr/…redikartiiadeislemleri.aspx

  bunu sordum. bilmiyoruz dediler. "yani 5000 tl'lik bir alışveriş yapacak olsam içine gireceğim zararın farkındayız sanırım ikimiz de değil mi? bu zararı benim üstlenmem makul geliyor mu size?" sorusunun üzerine "haklısınız. o zaman biz de müşterimizi üzmeyelim." diye eft ile para iadesi yapmayı önerdiler.

  biraz yorucu olsa da şirket olarak müşteriyle muhatap olan çalışanlarına inisiyatif sunmaları güzel. beklemiyordum doğrusu.
 • çok aradığım siyah beyaz chelsea ceketini 3 günde elime ulaştırdılar.
 • 10 gün önce ödemesini yaptığım ürünü 8 iş günü geçmesine rağmen hala temin edememiş olup telefonla aradığımda ise ''ürününüz 2 defa temin edildi ama ikisinde de defolu çıktı'' (hiç inandırıcı değilsiniz) gibi bir bahane ile para iadesi veya ürün değişimi teklif eden firma. hayır diğer firmaların aynı gün kargo seçeneği bile sunduğu bir rekabet ortamında siz nasıl 5 gün gibi afaki bir kargo süresi verip bunu bile uygulamaktan aciz bir şirkete sahip olabiliyorsuz hayret doğrusu.

  edit: 15 gün oldu hala ürün yok. ''lanet olsun sizin gibi firmaya paramı iade edin lan'' şeklinde rest çektikten yarım saat sonra kargo bildirimi gelmişti 2 gün önce şimdi kargoyla görüştüm adresimi başka ilçe olarak girmişler. hayır şaka mısınız lan siz hahahahahah gülüyorum artık sinirden bu kadar ciddiyetsiz siktiriboktan firma görmedim ben aman uzak durun paranızla rezil olmak istemiyorsanız eğer.
 • ilk ve son kez söylüyorum aklınız varsa buradan alışveriş yapmayın. parayı verirsiniz ama verdiğiniz para ile kalırsınız. öncelikle sitelerinde bulunan ayakkabılar ellerinde yok sadece sizi oyalamak üzerine kurulu bir sistemleri var. para iade talep ettiğinizde geri ödemeleri bir kaç hafta sürüyor. benim gibi salaklık edip de paranızı kaptırırsanız işiniz zor. müşteri hizmetleri deseniz telefonları açmaz. ulaşabilirseniz yirmi beş dakika bekletir ve telefonu yüzünüze kapatır. siz siz olun bulaşmayın.
 • bir sürü şubesi olan küçük esnaf. mantalite hala böyle. aklı olan önünden geçmesin.
  siparişi verirsin, teslim edilmez. 3 gün geçer hala hazırlanıyor der. ararsın 5 gün hakkımız der ukala personel.

  bu arada ararsın ama ulaşamazsın. tam tamına 23 .dakka bekledim konuşmak için.
 • ekşisözlük'te hakkında oluduğum olumsuz eleştirilere rağmen aman ya nolcak kırk yılda bir olumsuzluk onların başına gelmiştir benim başıma da gelcek değilya deyip alışveriş yaptığım ve en sonunda beni delirten site. sakın bulaşmayın 20 tl verin sağlam yerden alın.
 • ekşiye bakmadan alış veriş yaptığım rezil site.

  siparişi pazartesi günü verdim
  salı günü başka bir siteden sipariş verdim adamlar perşembe günü ürünleri bana ulaştırdı.
  yalıspor.com canlı destekten yazdım.
  bana cevap olarak 3-5 gün içinde gönderilecek dediler.
  dedim bugün 4. gün halen bir reaksiyon yok.
  cevap yine 3-5 gün içinde gönderilecek oldu.
  şimdi mail atmışlar siparişim işleme alınmış 3-5 gün içinde gönderilecek.
  yine canlı desteğe yazdım bu ne diye işte beyefendi hafta sonları iş günü olarak görmüyoruz.
  ürünlerinizi 3-5 gün içinde kargoya vereceğiz.
  dedim yani en kötü haftaya çarşamba kargoya verirsin bende en kötü cumartesi günü alırım.
  yine cevap yok.
  bu kadar kötü bir site olamaz uzak durun.
  ben amazondan sipariş etsem bunlardan daha hızlı elimde olurdu.