• türkiyeli köpek dostu insan düşmanı varlıklara karşı söylenebilecek en güzel sözdür.

bunların nasıl bir zihniyeti vardır ki, insana köpek muamelesi yapıp köpeklere insana vermediği değeri verebilmektedir, isviçreli bilim insanları bile hayretler içinde kalmaktadır.

sizin ben o sahte duyar kasmalarınıza tüküreyim emi sahtekar, sevimsiz, uğursuz, mendeburlar sizi !!!
  • daha güzeli var (bkz: yallah ormana)
  • tek gidişlikse ben varım siktirle kovmanıza gerek yok. adresi verin gidiyorum. yalnız bu sözü söyleyecek tiynette olan bir tek kişi adım atmayacak gittiğim yere, ıstırırım, bilmiş olsun.
  • (bkz: türkiyeli)

ek: arkadaş hem insanlarla 15.000 yıldır birlikte olan ve bugün sıradan bulduğumuz pek çok eylemin gelişmesinde öncü görev üstlenen köpekleri sevmiyor, hem de türkiye'de halkın birlikteliği, huzuru, ilerlemesi ve tarihsel birikimini yaşama geçirmesi için biricik yöntem olan ulus örgütlenmesini sevmiyor. sonra da buradan insan kovuyor.
  • tek hücrelilerle yaşamaktansa her daim tercih edeceğim ülke... köpekistan. kedistan da olur.
  • "onlar ümidin düşmanıdır sevgilim,
    akar suyun
    meyve çağında ağacın,
    serip gelişen hayatın düşmanı.
    çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına :
    çürüyen diş, dökülen et,
    bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler.
    ...
    sana düşman, bana düşman,
    düşünen insana düşman,
    vatan ki bu insanların evidir,
    sevgilim, onlar vatana düşman."
    nazım hikmet
hesabın var mı? giriş yap