• madem pratisyensin madem daha henuz tecruben yok o zaman ac telefon hocalarina sor aq.
    hocam de soyle bir durum var ne onerirsiniz bebek cok kucuk su serum bu ilac dusundum ama kaldiramaz diye cekiniyorum
    sundan bundan versem kan degerleri idrar tahlili su sekilde dersin ne biliyim aq yapboz degil bu insan cani ben is yerinde hata yapiyorum siktiret yarin aksam mesai kalir duzeltirim diyorum basip gidiyorum

ama siz doktorlar hata yaptiginda ikinci bir sansiniz olmayabilir bu nedir ya allah ailesine sabir versin cok uzgunum.

belkide birilerini aramistir danismistir onuda bilmiyoruz. tek bildigimiz cocuk öldü allah rahmet eylesin ailesine sabir versin.
  • olayın gerçekten iyice araştırılması gerekiyor. çünkü suç olarak hastanenin pratisyen hekim kiralaması gösterilmiş. yani bi hastanenin pratisyen hekim kiralaması ölüme yol açmaz. o yüzden olay iyice araştırılmalı.

bununla birlikte hemşirenin çocuk hastanede diye huysuzlanıyor demesi de gariplik olarak belirtilmiş. bu garip değil. çocuk hastanesinde çalışıyorum. geçenlerde serviste bi çocuk mavi renk görünce ağlıyordu. durup dururken hem de. sonra başka bi çocuğun elinin üstünden kan alındı. hemşire sıkıca bastırın yoksa kanar dedi. dışarı çıktılar 30 sn sonra geri geldiler e bu kanıyor diye. daha sonra bi çocuk ağlarken nefessiz kaldı. annesi morarıyor diyip kucağına almak istedi. hemşire alma şu an kırmızı daha, kucağına alırsan nefes almaya başlayamaz dedi. 15 sn sonra çocuk ağlamaya başladı ve normale döndü. yani hastanede size garip, acımasız gelen birçok şey aslında normal olan şeyler. bilgili insanların kontrolünde olan şeyler. her gün o kadar saçma şeyler duyuyorum ki ben ailelerden inanamazsınız yani.

sonuç olarak küçük bi çocuğun ölümü çok kötü bir şey evet ama olay iyice araştırılmadan birilerini kötülemek de yanlış.
  • ölümünün soruşturması bağımsız merciler tarafından yapılması gereken merhum bebek. dayanılmaz bir acı. söylemesi dile kolay ya yaşaması? anne babasına sonsuz sabır dilerim.
  • twitterda dolaşırken karşılaştığım kan dondurucu bir olay.

özetlemek gerekirse özel bir hastahanenin pratisyen hekim kiralaması sonucunda hekimin bayram kontrolu için gelen bebeği yanlış tedaviyle ölümüne sebep olması. allah sabır versin.

link
  • çocuğun bir süre sonra öleceği, aklınızın ucundan bile geçmiyor.
hesabın var mı? giriş yap