• ben bilmem eşim bilir mottosu. 3. tekrardan sonra bayar.
  • uc yuksek tahmini kimse yapamazsa, en dusuk tahmini soyleyen ciftin hic yarismadan kazandigi sacma yarisma.
  • foxa geçmeden önce de cast kullandıkları belliydi ama yeni sezonundaki bu oyuncuların cast olduğu o kadar belli ki. sadece bende mi var bu his bilmiyorum ama kandırıldığımı anladığım an o şeyden/kişiden soğurum. bu hissi bana dibine kadar yaşattıkları için ilker ayrık ve ekibine teşekkürü borç bilirim.
  • ben bilmem eşim bilir oyundan çıkıyor yaparsın aşkım oyuna giriyor. yalnız yaparsın aşkım ne kadar banal oldu artık.
  • eşlerine destek olan kadınların tezahüratlarının farklı çağrışımlar yaptırdığı yarışma.

geçen misafirlikteyiz. arkada tv açık. muhabbet iyi iken birden sesler dikkatimi çekti. dönüp ekrana baktım. suratından hırs akan kadının biri yarışan kocasını canhıraş şekilde destekliyor. kadının konuşmaları şu tarzda:

-hadi aşkım.
    -yaparsın aşkım.
    -daha hızlı, daha hızlı
    -hadi
    -hızlı vur aşkım
    -sert sert hadi
    -az kaldı aşkım
    -bitiyor aşkım az kaldı
    -aşkım çabuk
    -hadi daha hızlı
    -vur aşkım
    -durma vur, çok az kaldı
    -aşkım harikasın, harikasın

rtuk buna da el atar yakında.
  • an itibariyle oynanan oyunda kadın yarışmacılar eşlerine "kaldır aşkım kaldır, tamam indir şimdi, indir aşkım, kaldır aşkım" vesaire diyorlar.

oyun o kadar zorlama ki, sırf kadınlara bu lafları dedirtmek için ayarlanmış, çok net belli.

ucuz hesaplar peşinde koşan rezil herifler sizi.
  • hatun dedi ki kocamın gömleğine kızlar baktı ben de kestim. bu hatun evli. kendine aşık kendisini çekebilen bir koca bulmuş. biz de sözlükte modernlik falan kasalım.
  • misafirlikte maruz kaldigim bu akşam ki bölümde birbirinden kro çiftlerin cirit attigi ayrica kocasinin gömleğini kezbanliktan kestigini söyleyen extra uyuz bir ablanin iticilikte çığır açtığı rezil ötesi bir program.
  • bu programı izledikçe bir bayan olarak kadınlardan nefret etmeye başladım.
  • yeni nesil, evliliklerinden arkadaşlar, para ve kariyer çıkarıldığında geride hiçbir şey kalmayan çiftlerin, içtenlikten yoksun olduğu yüz metreden belli hitap şekillerini ad olarak seçmiş yarışma programı.

buna benzer bir yarışma vardı yine ilker ayrık'ın sunduğu. bir bölümünde erkek yarışırken karısı, sonu gelmez bir şekilde "hadi aşkım, hadi aşkım, hadi aşkım, hadi aşkım!.." diyerek eşini sözde motive etmeye çalışıyordu. o an, aşktan tiksinmiştim.
hesabın var mı? giriş yap