• başlık;dilencilerde ki mantık hatası değildir de nedir ?

entry 1: allah uzun ömür versin allah sevdiğine kavuştursun falan
    ee amk kendine dua etsene o zaman

entry 2: adam atanmayı bekleyen din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni beyler
  • başlık: geçen kız istemeye gittik

1-annem babam gittik oturuyoz işte, nese ordan yemeğe geçtik masaya oturduk. amk kaç gündür heyecandan yemek yiyememiştim zaten. kıtlıktan çıkmış gibi yiyiyorum, nese tatlıyıda yedik koltuga geçtik . kızlar kahveyi yapmaya gittiği sırada acayip sıkıştım sıçmam lazım hafiften gaz vuruşlarıyla bastırmaya çalıştım ama olmadı. nese dedim lavabo ne tarafta, tarif ettikleri yerde banyo çıktı amk. klozete oturmamla basınçlı bi şekilde saldım ne var ne yoksa. sanki biri götüme kolunu sokup çekiyor amk üçer üçer çıkıyor resmen. nese işim bitti kıçımı yıkıycam tahret muslugunu açtım su yok, sifonu çekilyorum sadece hava sesi geliyo. meğersem sular kesikmiş amk. şaşkınlıkla bi aynaya bi klozetin içindeki kol gibi atmıklarıma baktım yarım saat. daha fazla dayanamayıp sessizce evden çıkıp kaçtım.
    şuan suriyede esad karşıtı muhaliflerle çatışıyorum

2-adam nasıl sıçtığını anlatmış direk çıkın. okudum pişmanım
  • başlık: beyler sekse osmanlı tarihinde

entry: ne deniyordu?

7. entry: sen bir afeti yektasın darende deliksiz bende onun matkabı var safi etten kemiksiz
  • başlık: kucuk iskender tipi siir yaziyorum gelin hemen lan

- ooff dedi.
    - ne oldu? dedim .
    - hiiç dedi.
    - herşeyi bırak, gel benimle dedim.
    - olur mu?!. dedi.
    ... - topu topu bir tabak fazla koyarız soframıza dedim.
    - olmaz! dedi.
    - neden? dedim
    - al dedi çocuklarını dedi çocuklarını istiyorsan dedi kendini dedi al kendini nerde kalırsan git dedi kal dedi bana..

bir daha sevindim ¦
  • başlık: 22 yaşına geldim hala eve gidince

entry: annemden uzun mesafe terlik head shotları yiyorum beyler. ben yokken epey geliştirmiş kendini. halk eğitimin açtığı ''sniper anneler'' kursuna gitmiş sertifika almış. mutfakta anlık betona bastım çıplak ayağımla, o terlik döne döne salondan nasıl geldi tam kafamın ortasına çözemiyorum. bir de içeriden bağırıyor ''denk geldi mi laan gavurun dölü'' diye :(
  • başlık:barış manço iyi ki ölmüş

1.domates birer patlıcan diye şarkı mı olur mk ahahah.

3. doğru. senin gibi bir hıyarı unutmuş
  • http://ccc.incisozluk.cc/…lı-insan-siktiniz-mi-lan/ başlığındaki tüm şiirler.

--- spoiler ---

benimki burcu idi
    hava kavurucu idi
    öyle bir sikmiştimki
    sabaha taburcu idi

--- spoiler ---
  • başlık: bacını sat bu kupona bas

entry: http://e1203.hizliresim.com/v/t/3tr8j.jpg

@3: seninkine 5 lira mı verdiler :(

edit: link uçmuş yenisi de yok. linkte 5 liralık bi iddaa kuponu vardı.
  • başlık: beyler afrikalilarin gozune neden sinek konuyor

entry: bu talihsiz ibnelerin ne zaman gorsem gozunde sinek var beyler ben de butun gun yemek yemedim sinek minek konmadi gozume. bana bu olayi aciklayin beyler.
hesabın var mı? giriş yap