• bugün gördüğüm 20 yıldır düzenli olarak mcdonalds'tan yemek yerim yorumu kadar efsane olmasa da sandalyeden düşmeme sebebiyet veren bir yorum.

kullanıcı: 1...4 tarih: 17 gün önce (14:41)
    hız: 4 | servis: 2 | lezzet: 8

müşteri yorumu: getiren arkadaş sanırım poşeti salto atarak getirmiş. mercimek çorbasını poşetten içtik.

restoran cevabı: yanlışlığınız olmasın bizim restorandan 3 kere sipariş vermişsiniz. kontrol ettim hiçbirinde çorba yok verdiğiniz siparişleri tekrar kontrol ederseniz sevinirim kavas usta.
  • hiç beklemediğin anda akşamını şenlendiriveren yorumlardır.
    etibeyaz üsküdar şubesi için yazılmış olan nadide bir örneği için ;

kullanıcı: r...n tarih: 01 nisan 2014
    hız: 2 | servis: 2 | lezzet: 2

bu siparişi beklerken can sıkıntısından rusyadaki kuzenlerimi ziyaret ettim. moskova gerçekten çok güzel. kafkaslara gidip birlikte geyik avına çıktık. karnımızı doyurduk. istanbulda döndükten bir süre sonra siparişim geldi. kırmamak için teslim aldım.
  • bazıları gerçekten gülümsetir adamı.. takipçisi bile olursunuz o firmanın.

-müşteri yorumu: bu fiyatı haketmiyor üzülerek söylüyorum.
    -restoran cevabı: evet malesef çok ucuz kusura bakmayın diger pizzacılar gibi 2 sine 50 tl almamız lazım aslında yorumunuz için teşşekür ederiz.

-müşteri yorumu: pizza iddaalı değildi. lezzet olarak piyasada ki ünlü markaların çok gerisindeydi.
    -restoran cevabı: ünlü markalarla devam et kardeşim sen.

-müşteri yorumu: pizzaya kutu bulamamış parca parca posete sarıp getirdiler, evi bulamamislar, maps. google. com diye bir şey var insan bakar! aksam 10dan sonra buradan sipariş falan vermeyin umursamıyorlar.
    -restoran cevabı: arkadaşım sparişin 30 dk bile sürmedi ne yapmaya çalışıyosun bu şekilde yorum yaparak kutu kalmamış izah edildi alemiyum folyoya sararak getirdik sorun olmaz dedin sonrada firmayımı kötülemeye çalışıyosun.

yukarıdaki diyalogların hepsi aynı firmaya ait ve ismi bende saklı..
  • müşteri yorumu : önermiyorum. bi kere ekmek arası köftenin içinde patatesin ne işi var?
    küftecinin cevabı : değerli müşterimiz daha önce 16 kez sipariş vermişsiniz; ve bunların çoğunda bol patatesli olsun diye not düşmüşsünüz. son yorumunuzu da önermiyorum. bi kere ekmek arası köftenin içinde patatesin ne işi var? diyen de sizsiniz. ( bu ne perhiz ne lahana turşusu)
  • çok hoşuma gitti ne yalan söyleyeyim. bilkent burger king'e yazılmış

--- spoiler ---

kullanıcı: m...i tarih: 2 gün önce (17:52)

hız: 2 | servis: 2 | lezzet: 2

patates gibi bir şey geldi. denedik. değilmiş. haberiniz olsun. paralel yapının işi olabilir.

--- spoiler ---
  • yorum: herşey çok güzeldi.. gözünüz kapalı her saat yiyebilirsiniz..
    dürümcü süleyman abi: süüüperrr`.

yorum: notları eksiksiz okumuşlar ve ona göre göndermişler. tebrikler.
    gaza gelen dürümcü süleyman abi: bizi sizler yarattınız. herkese teşekürler.

yorum: tavuk dürüm çok şahane.
    pazarlama dehası süleyman abi: diğerleride öyle başkan.

yorum: harikaydı!
    süleyman abi set ekibine bir alkış istiyor: ilginize süleyman usta 17 kişiden oluşan kadro ile çookkk teşekür ederiz...

yorum: menülerde yazan 30 cl ayran kesinlikle yanlıştır 20 cl geliyor. insanları kandırmayın ne getiriyorsanız onu yazın lütfen.
    altta kalmayan süleyman abi: uyardıgınız için teşekür ederiz 10 cc, lik ayraninin kandirması olmaz. bidahaki siparişinde hatırlatırsanız size acıgımız olan 10 cc ayran yerine 30 60 90 cc ayran yollayabiliriz teşekürler...

yorum: servis elemanları çok kaba ve surekli kufrediyorlar.
    süleyman abi moves in mysterious ways: şikayetinizi dikkate aldık çok özür dileriz. artık öyle bir servis elamanımız yok. (cesedi nereye gömdün süleyman abi) :(

yorum: bu çevrede yediğim en iyi dürümdü diyebilirim sanırım.. yeni bir müşteri kazandınız ellerinize sağlık..
    aşırı kuul süleyman abi: dikkat alışkanlık yapabilir.

yorum: duble dürümler harika.
    hollywood'dan kopup gelen süleyman abi: ürünlerimizin hepsi ekşin. abi ekmekse fırından eliyor teşekürler. (anlaşılmadı houston)

yorum: 45 dakikada teslim yazarken yaklaşık 1. 5 saat sonra teslim edildi. bla bla bla. 24 lirayı boşuna verdim.
    en birinci hataylı süleyman abim: ben sana ne yazsam az. paketin okadar gecikmedi sana kuyruk göndermedik diye kuzu ciğerimize laf söyletmem çünkü şudur budur şöyle böyle... paranızda boşa gitmedi (çünkü amanos dağlarına iddaya girerim ki gelen yemeği sonuna kadar yemişinizdir)teşekür ederim...
  • müşteri: yarım ekmege 2 tane sucuk koymuslar domates ekmek yedık tavsiye kesınlıkle etmıyorum.

restoran cevabı: ah be gökhan kardeşim bende isterim bol olsun ama inan ucuz bi mal değil anca kurtarıyor bu hükümet hiç acımıyor kardeşim.
  • kullanici yorumu: aci çinekop gördük ilk defa. birde ısmarladığımız değil kafalarına göre kurumuş bir somon şiş geldi. rezaletti.

restoran cevabı: aşcı diye aldığımız eleman bulaşıkcı çıktı artık kaliteden ödün vermiyoruz hatalarımız için özür diliyoruz tekrar tekrar bir daha olmayacağına da söz veriyoruz .

asci diye alinan elemanin bulasikci cikmasi bayagi guldurdu bizi.
  • müşteri yorumu: arkadas insan bi catal bicak koyar ogrenci adamiz burda elimizle mi yicez?

mekanın cevabı: doğru diyon ama belirtmedigin için ondan koymamışlar kusura bakmayın.
  • ahahaha

müşteri yorumu: peçetedir kolonyalı mendildir zaten yoktu da bari bir çatal gönderseydiniz.

restoranın cevabı: bir daha olmaz kardeş.
hesabın var mı? giriş yap