şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tesadüf vardır yoktur, tesadüf yoktur yaratıcı vardır geyiklerine girmeden bir olay aktaracağım. yaş 18 19 üniversiteye yeni başlamışız, internet yeni yeni kullanılıyor. o zamanlar sakallı bir amca vardı ms chat miydi neydi, sohbet odaları vardı girip kız düşürcez hesapta (üniversite kızlar teklif ediyora inanmışız bir kere, hatta o kadar ki üniversitede kızlar açıp geziyor sanıyoruz, ama bunun doğru olmadığını anlamamız çok geç olmadı kendimizi internetin başında sohbet odasında bulduk, sanki herkes internetten tanışıp akşamına sevişiyor, çok malmışız düşündüm de şimdi) neyse kaldığımız yerden devam edelim. oturduk arkadaşlar masayı açtırdık, girdik bir sohbet odasına.kız nicki olanlara saklıyoruz özelden mesajlar atıyoruz. genelde bizim asıldığımız kıza asılana laflar küfürler. ne oldu ne olmadı anlamadım ama bir ara birilerine acayip atarlanıyoruz, öyle yapıcaz seni böyle yapıcaz. sen bizim kim olduğumuzu biliyon mu lafını yazmamla kulaklarımda yaz lan yaz paşadayız (mehmet ali paşa o zaman izmitin en boktan yeri, şimdi her yeri boktan o ayrı) cümlesini duymam bir oldu, arkadaşın söylemediğine emin olduğum cümleyi duyunca etrafıma bir baktım 5 8 ergen bizim gibi, dünyanın en tehlikeli yaratığı gaza gelmiş ergendir. arkadaşla birbirimizr baktık, hiç konuşmadan yavaştan sohbet odasını ve bilgisayarı kapatıp parayı ödeyip kaçarak uzaklaşmıştık. hadi internet kullanan azdı internet kafe azdı ama aynı kafedekilerde olmasın ya.