• it gibi zeki adam. son derece aşırılı sempati besliyorum.

köpek birisin yeşar. köpeklik yapıyosun, köpeksin şu an.

fantastik dörtlüdeki acıbadem kişi de olabilirsin.

edit: asıl yazacağımı unuttum be! ayıplar bana. neyse; evlenelim mi yeşar?
    bitti.
  • nam-ı diğer; yeşar.

üzüm ve ryuk'un babası.

(bkz: üzüm ve diğer şeyler) ayrıca (bkz: tanışmak istenen insanlar)

(bkz: #37943292)
  • zeki adam vesselam. espri yeteneği ve hayvan sevgisi birleşince çok güzel şeyler çıktı ortaya hatta şuanda kitabı bile çıktı babilde vs satılıyor. bu arada yeşar eskişehirliymiş. ulen nerde adam gibi adam var eskişehirli oluyor enteresan.
  • gerçekten zeki, kibar ve naif bir insandır, yıllar oldu ki görmedim kendisini. her ne kadar arkadaşlığımız sınav dönemlerinde not alıp verme üzerine kurulu olsa da, o yoğunlukta güzel sohbetler etmişliğimiz de vardır. güzel şeyler yapabilecek ve iyi yerlere gelmesi gereken insanlardan biri olduğunu düşünürdüm; blog'undan, instagram'ından ve tabi ki kitabından yeni haberdar oldum ve onun adına çok sevindim. umarım daha da güzel işlere imza atar.
  • üzüm ve ryuk demek yeterli aslında. şahane kedi blogunun sahibi.
    twitter ve instagram hesapları da bulunmakta.
    kendi fotoğrafları oldukça meymenetsiz fakat kızları görmeden uyuyamıyorum o instagram hesabını düzenli olarak taciz ediyorum.
    kendi yavrum görse kıskanır fekat çok seviyorum onları.
    ryuk'u tanısa o da sever aslında.
    üzüm'ün burnunu ve ryuk'un yanaklarını ısırmak istiyorum.

nickimi de crazy cat lady yapayım bari laflara bak bi tipe bak...
  • twitter'da kefenli reisçileri takip eden adam. ensonhaberde haberlerin altlarında yorum yapan adamlar olur ya işte onlar. böyle bir adam neden bunları takip eder anlayamadım. muhafazakar bir aile büyümüşsündür veya öyle bir çevren vardır. ama fikilerinle, yaşayış tarzınla onlardan farklısındır. böyle adamlardan yüz fersah ilerde görünüyor. belki de kitap satmak için yapmıştır kim bilir.
  • benim için üzüm ve ryuk demek. aslında kedilere hayat veren kişi olarak tersi olmalıydı ama bu da bazı yazarların kaderi olsa gerek. ayrıca yaşar degil, üzümce ve ryukca yeşar!
  • 2 kedisiyle gönüllere taht kuran blog yazarı. instagramda hiçbir gönderilerini es geçmeden otomatik beğenmeye sevk edecek şey ise kedileriyle olan diyalogları. bu kedilerin başından ayrı ayrı travmalar geçmiş olsa da kader onları yaşar'ın evinde buluşturmuş ve yaşar'ın zekasıyla tadından yenmez diyaloglara imza atmışlardır. üzüm ve ryuk ( kedilerin isimleri) ile çekilen youtube videolarında ise yaşar'ın kalbi kadar sesinin de güzel olduğunu farkediyoruz.

instagram hesabı için:
    https://www.instagram.com/uzumvedigerseyler/?hl=tr

facebook sayfası ve youtube kanalları da vardır.

ayrıca (bkz: üzüm ve diğer şeyler)
  • seçim döneminde twitterda ki takip ve beğenilerini görünce çok şaşırdım. piyasadan silinmesine rağmen kendisini severek takip ederdim, döner bakardım ara sıra. artık etmiyorum.
  • saf iyilik.
hesabın var mı? giriş yap