şükela:  tümü | bugün
 • sanırım bütün oyuncu-mankenlerin rüyasını yaşamakta olan insan. zengin koca, iki çocuk (garanti), döpiyesler-kürkler (!), belli şartlar karşılığı da olsa ailenin onayını almış, kabul görmüş. bunlara bakıp onun için üzülen arkadaşlar olmuş, bunları nimet görüyordur bence kendisi. oyunculuğa dönmem demiş, niye dönsün ki? oyunculuk zaten bu hayata ulaşabilmek için bir araçtı. öyle geri dönecek bir yeteneği de yok zaten.
 • kurkun bir tercih meselesi oldugunu savunan kisi. acaba uzerindeki hayvanın da kurkunun binbir turlu iskence ile alınmasını tercih ettigini mi dusundu?

  acıklama olarak ta evinde kopek besledigini soylemis. bu da yeni moda. kendi ozguven eksikliklerini diger canlıların kurkunu yuzup uzerlerine giyerek kapatmaya gayret ettiklerini soyleyemiyorlar da evde kopek besliyorum hayvanları seviyorum diyorlar. demekki papagan ve kopek dısındaki hayvanları canlıdan saymıyor da kendisine hizmet etmesi gereken isci olarak goruyor.

  (bkz: kustah)
 • doktorlar'daki ela rolü üzerinden konuşursak türkiye'nin gördüğü en kötü oyuncu olabilir. sinem kobal kıskanıyodur bence kendisini.
 • kendisi beybifeys keremcemle ayrılıp, şu an kocası olan zengin abiyle “çıkmaya” başlayınca, keremcem buna “sana ferrari gerekti” diye şarkı yapmıştı*

  not: şarkının adını doğru yazmak için google’dan yardım alırken açılan sayfada karşıma çıkan reklam baya ironik

  edit: “kedim genie benden akıllı. ilk günden tırmalamıştı” ne lan sfhahfnvbb
 • zengin koca bulup, çocuk yapıp, işten ayrılanlar kervanına katılmış güzel oyuncudur.
 • köpek ve papağan beslediği için kürk giymesinde sorun olmadığını söylemiş bir garip kişi. yazıklar olsun böyle zihniyete.
 • magazin haberlerinde sürekli çıkan kadın. ben normalde kimseyi kıskanmam ama sanırım bu kadını kıskanıyorum. kıskandığım özelliği de sanırım şansı. bence çok şanslı biri. ya da bazılarınız insan kendi şansını yaratır diyebilir. kendi şansını yaratacak kadar becerikliyse bilmiyorum, olabilir.
  sonuç olarak bana göre hayatta çok az uğraşarak çoğunun hayallerini süslediği bir hayatı yaşamaktadır. hayatı boyunca hiç sıkıntıya girmiş midir merak etmekteyim. ne üniversite sınavı derdi ne başka bişey. şimdiki hayatı eskisinden çok daha iyi. hiçbir şey yapmadan üstelik. yine hiçbir sorumluluk derdi yok. para kazananı var, hem de çoğunun misliyle. üstelik kocası kendisini çok seviyor gibi görünüyor. çocuklarının gelecek derdi yok. sürekli ne giyeceğini düşünüp işin içinden çıkamıyorsa onu bilemem. bu durumda aklıma şu soru geliyor : hayat çok mu güzel lan?

  edit: imla
 • türkçe dublajlı yabancı film izliyorsunuz gibi hissettiriyor size bu hatun. bir kelime söyleyecek ya, ağzının içinde ne mücadeleler olduğunu net bir şekilde izleyebiliyorsun.
 • tgrt'de sikimsonik bir dizide oynuyordu, boxer'ın köşeli çıtırıydı, 7 sene önce çok ulaşılabilir görünüyordu, bugün ise efes pilsen'e veliaht yavrulamaktadır ve evet güzeldir.
 • evlenir evlenmez hemen ardından çocuğu da koyarak ne kadar akıllı bir kadın olduğunu göstermiş müthiş oyuncu.