• sanırım bütün oyuncu-mankenlerin rüyasını yaşamakta olan insan. zengin koca, iki çocuk (garanti), döpiyesler-kürkler (!), belli şartlar karşılığı da olsa ailenin onayını almış, kabul görmüş. bunlara bakıp onun için üzülen arkadaşlar olmuş, bunları nimet görüyordur bence kendisi. oyunculuğa dönmem demiş, niye dönsün ki? oyunculuk zaten bu hayata ulaşabilmek için bir araçtı. öyle geri dönecek bir yeteneği de yok zaten.
  • kurkun bir tercih meselesi oldugunu savunan kisi. acaba uzerindeki hayvanın da kurkunun binbir turlu iskence ile alınmasını tercih ettigini mi dusundu?

acıklama olarak ta evinde kopek besledigini soylemis. bu da yeni moda. kendi ozguven eksikliklerini diger canlıların kurkunu yuzup uzerlerine giyerek kapatmaya gayret ettiklerini soyleyemiyorlar da evde kopek besliyorum hayvanları seviyorum diyorlar. demekki papagan ve kopek dısındaki hayvanları canlıdan saymıyor da kendisine hizmet etmesi gereken isci olarak goruyor.

(bkz: kustah)
  • doktorlar'daki ela rolü üzerinden konuşursak türkiye'nin gördüğü en kötü oyuncu olabilir. sinem kobal kıskanıyodur bence kendisini.
  • kendisi beybifeys keremcemle ayrılıp, şu an kocası olan zengin abiyle “çıkmaya” başlayınca, keremcem buna “sana ferrari gerekti” diye şarkı yapmıştı*

not: şarkının adını doğru yazmak için google’dan yardım alırken açılan sayfada karşıma çıkan reklam baya ironik

edit: “kedim genie benden akıllı. ilk günden tırmalamıştı” ne lan sfhahfnvbb
  • zengin koca bulup, çocuk yapıp, işten ayrılanlar kervanına katılmış güzel oyuncudur.
  • köpek ve papağan beslediği için kürk giymesinde sorun olmadığını söylemiş bir garip kişi. yazıklar olsun böyle zihniyete.
  • anlayamadığım insan türü. bir de bu yeni moda zenginlerin dandik dundik markalara sözde kreasyon hazırlama çılgınlığı oluştu son zamanlarda. yahu sen çizmiyorsun, kumaşı bir yerlerden bulup sen almıyorsun, ayrıca o mağazanın değil içine girmek ve birşey satın almak, belki önünden dahi geçmiyorsun, ne o kreasyon hazırlamış peh peh peh birkaç tane türk standartlarında yaratıcı genç çiziyor, bu da içlerinden seçiyor, parasına para katarken onları çizen gençler muhtemelen ev kiralarını nasıl ödeyeceğini düşünüyor, işte bu tip olayların yaşandığı ülkeye "türkiye" deniyor. akıllara zarar bir ülkede yaşıyoruz valla.
  • magazin haberlerinde sürekli çıkan kadın. ben normalde kimseyi kıskanmam ama sanırım bu kadını kıskanıyorum. kıskandığım özelliği de sanırım şansı. bence çok şanslı biri. ya da bazılarınız insan kendi şansını yaratır diyebilir. kendi şansını yaratacak kadar becerikliyse bilmiyorum, olabilir.
    sonuç olarak bana göre hayatta çok az uğraşarak çoğunun hayallerini süslediği bir hayatı yaşamaktadır. hayatı boyunca hiç sıkıntıya girmiş midir merak etmekteyim. ne üniversite sınavı derdi ne başka bişey. şimdiki hayatı eskisinden çok daha iyi. hiçbir şey yapmadan üstelik. yine hiçbir sorumluluk derdi yok. para kazananı var, hem de çoğunun misliyle. üstelik kocası kendisini çok seviyor gibi görünüyor. çocuklarının gelecek derdi yok. sürekli ne giyeceğini düşünüp işin içinden çıkamıyorsa onu bilemem. bu durumda aklıma şu soru geliyor : hayat çok mu güzel lan?

edit: imla
  • hangi ara moda ikonu olduğunu anlamdıramadığım hatun.

zengin bir adama pençe takınca stilistlik damarlarınız canlanıveriyor galiba. gerçek modacılara ihanet olarak görüyorum kendisini.
  • ağzını yaptırdığı estetik cerrahı tüketici hakem heyetine şikayet etmesi gereken zengin gelini.
hesabın var mı? giriş yap