• molpedin var mi sorusunu soran guzellerden biri.
    ayni zamanda miss turkey 2003 finalisti.
  • dereceye giremedi ama kom mayo defilesinde gordum kendisini.direk dalmis ortamlara
  • son olarak ah be istanbul dizisinde oynayan,20 yıllık hayatım boyunca şu ülkede gördüğüm en güzel varlık.
    edit:eklenen iki yılda bu tahtın yeni sahibi için (bkz: tuba buyukustun)
  • bir keresinde taksim-bostanci dolmuşlarında yanıma oturan ve yılmaz erdoğan'ın vizontele tuuba da oynatmayı düşündüğünü yaptığı non-stop telefon konuşmalarından öğrendiğim, o zamana kadar kendisini tanımadığım ama dolmuş sırasında gördüğümde bu neee yaaa dediğim ve hala unutamadığım güzel ötesi bişi.
  • ilk kez passaparolada gördüğüm, çok doğru cevap veremese de güzelliği ile benden bol bol puan almış güzel şey.şey diyorum insan olamaz anlamında
  • sakız çiğnerken yere düşen kız. kendisi kaybolmayan sakız isteyen, sakız çiğneme makinesi satan, sakız çiğneme dersleri veren komik adamların arasında kaybolmuştur. (bkz: chewydent)
  • boxer'daki kosesinde (bkz: boxer kızları) ''koseli cıtırım bogazınıza kacarım'' sloganıyla kolay lokma olmadıgını ima etmeye calısan, sıcak gulumseyisiyle kalpleri eriten guzel.
  • hafifliğinden midir ne, 2 çıtalı uçurtma gibi fakat çok şuh bir hatun.

ayrıca çocuğun var derdin var adlı yapımdan da anladığım kadarıyla, bu hatun her lafın son hecesine "meeeeh" diye bir şey eklemekte. misal;

"..eniştehh ablam geldi mieeehhh?"
    "..bu gece dışarı çıkabilir miyimmmeeeehh?"

tabi bu özellik, benim gibi dikkatli izleyicilerin yakalayabileceği birşeydir.
  • son günlerde sık sık gazetelerde "kesinlikle soyunmam" demeçlerini okuduğum kişi. e o boxer pozları neyin nesi oluyor diye sormadan edemiyorum haliyle. kendisinin 20 yaşında olması da ek bir enteresan dipnot.
  • ask oyunu dizisinin basrol oyuncularindan. guzelligi kadar zekasi ve mesafeli durusunun ardindaki canayakinligiyla da kalplerimizi kazanmis disi.
hesabın var mı? giriş yap