21 entry daha
  • ben mi yanlis görüyorum yoksa elle ilk müdaheleyi karsisindaki heval mi yapiyor?

bir insana dokundugunuz anda sonucuna katlanirsiniz.ilk dokunan sucludur ve burda heval suclu.

poliste bunlarla ugrasmak zorunda degil.hevali hakkariye göndersinler sorun cözülsün.
  • biri polis çağırsın. . .
  • kendisine tokat atan bir hadsize haddini bildirmek isteyen kadin polisimizi iceren video.

öfkesine yenik düşüp diğer yanağını uzatmadiğı icin buradaki suphileri tetiklemiştir.
  • polis işte abi ne bekliyorsun.

kimse kusura bakmasın ama türkiye gibi hak hukukun, demokrasinin olmadığı ülkelerde en onursuz meslek polisliktir.
    düşünsene hükümete karşı en demokratik hakkını kullanıyor insanlar ve zamları protesto ediyor. türkiye'de böyle bişey yap. hemen içişleri bakanı emir verecek ve polisler saldırıya geçecek. kalabalığı dağıtmak isteyecek, gaz bombası ile cop ile tekme tokat ile halka saldıracak.

yanlış olduğunu düşünüyorsun. yapmıyorum diyebilir misin ?
  • bakalim malum kisi "benim basörtülü anam yasindaki bacilarima vurdular" diyebilecek mi diye merak ettigim, hicbir sapa civi bile olamayan bir kenar mahalle dilberinin yasli bir kadina saldirmasi olayidir.

videoda, kadin orada oturuyor ve bu polis kadinin kolunu tutuyor gorunuyor. kadin itince bu da sinirlenip saldiriyor.

kadin polislere pek erkeklerin yanasmadigi herkesce bilinen bir gercek. ee erkek polisler de belli bir sure evlenmeyip genelde universiteli kizlarla takiliyorlar. durum boyle olunca bu polis ablalarimiz yeterince sevisemiyorlar ve sinirleri hep boyle gergin oluyor. cogunun psikolojisi de bozuk. sik sik psikolojik testler yapilmasi lazim bunlara.
  • kesilmiş bir video üzerinden duyar kasan iki yüzlüleri gördüğümüz başlık. kamu görevlisine fiziki müdahalede bulunacaksın karşılık alınca ooo foşik polis nine dövüyor. bu videonun öncesinde ne oldu, neden oraya tonla polis yığıldı, bu kadını çileden çıkaran şey neydi bunları sorgulamadan basacaksın yaygarayı etmediğin küfür kalmayacak. polis orada güzel müdahale edememiş orası ayrı konu. lafa gelince burası ortadoğu ülkesi diyen tipler polisten ana sınıfı öğretmeni nezaketi bekler. şu çevrenizde tanıdığınız suçlu tiplerine bakın bunların nasıl bir nezakete ihtiyacı olduğuna siz karar verin.
  • polisi sinirlendirip zıvanadan çıkaracak birşeyler söylenmiş olabilir. yine de tepkisi bu şekilde olmamalıydı.
    asıl konu bence diğer polis ablalar öylece izliyorlar amatörce müdehale ediyorlar.
    profesyonelce 2 dakikada çözmeleri gerekirdi. aynı polislerin ciddi bir vakada birkaç kişiye müdehale etmek zorunda kalmalarını düşünmek bile istemiyorum.
    ya bir de hadi baş örtüsünü anlarım kimsenin inancını yaşaması engellenemez ama o etek nedir öyle etekle hırsız kovalanmaz çatışma yapılamaz en fazla polis olmayıversin ablalar çok ciddi bir meslekten bahsediyoruz. en azından bu ablalara masa başı iç görev verilebilir.
  • geziden beri polis gördüğümde yolumu degiştiriyorum, mümkünse yolu uzatıp o sokağa girmiyorum. son 10 senede ne kadar bir baltaya sap olamamış 20lik velet varsa partiden dayılar amcalar vesilesiyle polis teşkilatına doldurdular. çogu ömründe bir kez açıp anayasayı okumamış tipler belinde silahla ve hayvan gibi yetkilerle etrafta geziyor.
  • gidin herhangi bir ülkede bu hareketi polise yapında görün ebenizin amını. sizi gidi su tabancaları sizi.
  • asayişi sağlamakla yükümlü polisin klasik asayişi bozma masumane örnek olaylarından sadece biri... neden şaşırdınız ki?...
    eğitim şart!..
126 entry daha
hesabın var mı? giriş yap