• "uyku vaktim geldi, yatayım artık hadi" demem. uykum gelmeden yastığa başımı koymam, koyduğum gibi de uyurum. 10 saniye sürmez uykuya dalmam herhalde.
    ben de bir sağa bir sola dönen insanları anlamıyorum. sağa sola dönüyorsan, uyuyamıyorsan kalk abi. kalk kitap oku, film seyret birşeyler yap. illa uykun gelecektir bir süre sonra.
    ya da bende mi sorun var, bilemedim.
  • bu benim sevgilim ya hayatımda görmedim ben böyle bir şey! saat, mekan, ses durumu dinlemeden saniyesinde uyuyor, iyi gecelere karşılık duyduğum tek şeyy homurtu şeklinde gelen bir hımmffss sesi oluyor.
  • eğer zihni boş bırakırsanız, hiç bir şey düşünmemeye gayret ederseniz dilediğiniz bir saatte bile uyuyabilirsiniz. *
  • hiç bir derdi olmayan insandır.
  • kardeşimdir ki bu kişi.
    nerede yattığı önemli değildir üstelik. gerçi uyku konusunda farklı bir yapısı var. uykudan uyandırıp konuştuğumuzda olanları sabah hatırlamaz. daha da ileri gidip pislik olsun diye su ister misin diye uyandırmışlığıma evet deyip mutfaktan bir bardak su ile döndüğümde su istediğini de hatırlamayandır. kim kime pislik yapmış belli değil tabii.
  • babam di..
    annem cok sinir olurdu bu ozelligine.. basinin etini yerdi rahmetlinin..
    ozellikle bizden gizli bisileri konusmayi ve tartismayi kendi odalarina erteleyipte babamin aninda uyuyakalmasinin kendisini nasil sinir ettigini ve surekli olarak uyandirip bi nevi intikam aldigini hala daha anlatir.. gercekten aninda uyurmuydu babam yoksa annemin dirdirindan kendince kacis yolumu gelistirmisti o konuda soru isaretleri yok degil hani.. artik huzur icinde uyuyordur eminim..
  • bunun bi tarifi falan var mı ?
  • içi boş düşünceler ile gecesini berbat etmek istemeyen kişidir. sabah ola hayrola der, döner sağına, soluna melekleri de şahit eder. uykuya geçer.
  • yorgun olduğumda eklendiğim grup
  • hiç hayal kurmayan insandır. onun dışında kimseden kafasına takacağı bir şey de duymamıştır. hiç beklediği bir şey yoktur ya da onu heyecanlandıran bir şeyler. bunlar değilse yaşlıdır efendim. yaşlıları ayrı tutuyoruz. ayrıca ben yatağa sabahın beşinde de girsem yarım saat tavanı izlerim arkadaş. ha sarhoşsa o da olabilir bak. tuhaf biri.
hesabın var mı? giriş yap