• herkes demiski borca gidiyor, borca gidiyor… cekmeseydin kredi, almasaydin burs, harcamasaydin kk, bu ne arkadas biraz kendinizde arayin sorunu…
  • 2 ay
  • yaklaşık 1.5 dk bütün ödemeleri yapıp kredi kartına yüklenmeye başlamam için yeterli
  • ana paramı döviz olarak saklayıp bütün harcamaları kredi kartıyla yapmak. nakit ihtiyaçlar için 500lira. param değerini koruması için. kredi kartlarını kur farkıyla ucuza kapatıyorum. paranızı gereksiz harcamayın devir tasarruf devri. paranızla yurt dışında yaşamak için ufaktan birikim yapmaya bakin. cafe restoranlara para vermeyin evinizde yapın yemeğinizi içeceğinizi.
  • sabah kalkıyorum, tuvalete gidiyorum, çıktığımda bitmiş oluyor.

kira, kredi, kredi kartı derken hoop bir bakmışsın sıfır.
  • ben sadece yatan maaşımı bankalar arası taşıyan bir kuryeyim.

kredi kartı girdabındayım maalesef, siz siz olun asgari ödeme tuzağına düşmeyin, düşerseniz kurtulmanız pek mümkün değil. eğer düştüyseniz tek tavsiyem yatırdığınızdan daha az harcayın, uzun bir süreç ama kredi kartı borcunuzun azaldığını göreceksiniz.
  • süre ne kadar kısaysa ekonomik gücü o kadar düşük olur, yatırım yapma yerine harcama yapar.
  • dijital bankanın tepki süresine bağlı olarak 7 ila 12 saniye arasında bir süredir.
  • 1 saat
  • şükür diyelim yok böyle bir sıkıntımız lakin bu var olan gerçeği değiştirmez
hesabın var mı? giriş yap