• kadın yazarlardan sık sık aldığım mesajlar neticesinde dile getirmeye karar verdiğim sorunsal.

gerekçeleri de şu, yerden bitmelerle yan yana gezerken sürekli güneş almaları. keza biliyorsunuz ki bu tip hobbitler karınca yuvasında kuzeye bakan kısım kadar yer kaplıyorlar, ve keskin güneş ışınları, o naif, o zerafet kokan ay parçasından hallice ışıltılı kadınların üzerine düşüyor ve rahatsız oluyorlar.

ama maalesef şöyle bir sorun var bu adamlar ülkede yüzde 1.2 falan. saadet partisi oyu kadarlar.

üzülüyorum.

not :192cm
  • başlığa baktım, entry'e baktım, yazarın entry'lerine baktım evet yazarımız her 3 entry den birinde boyunun 1.92 cm olduğunu bildirmiştir, arkadaşın boyu 1.92 cm sevgili bayan suserlar bu başlığı veya arkadaşın boy bilgisinin geçtiği herhangi bir başlığı sürekli olarak up yaparsak zannediyorum emeline ulaşmış olacak.

not :1.82

(bkz: devede de boy var ama kervanı eşek çeker)

edit : konu başlığında dikkat edilmesi gereken şey başlığı açan kamilin boyunun 1.92 cm olmasıdır tekrar belirtme ihtiyacı duydum.
  • plaj şemsiyesi edinilerek giderilebilecek ihtiyaç.
  • herkesin empati yapıp anlayabileceği ihtiyaç.

bütün yaz yanımda taşımaktansa ara gelsin mantığı ile bağ kurabileceğim bir 192'ye benim de ihtiyacım var korkarım. gölge etmek dışındaki hünerler ile daha çok ilgileniyorum.
  • 1 cm az farkla kaçırdığım kategori.
  • bunu yazan yazarın genç olduğu aşikar. bir kaç egzersiz ve iyi bir diyet ile boyunu 195’ e kadar uzatabilirsin 25 yaşına kadar. ama uzadıkça daha zayıf görünür ve tipsizleşirsin, eğer tabi kuzey avrupa genlerin yoksa. akdeniz genleri boy ile çok nadir orantılı.
  • 1.98 ile artırıyorum.
  • önemli olan boyu değil hayal gücü denmesi gereken önerme.
    insanoğlu sapyoseksüellik yolunda ilerliyor. yani sapyo yapmak istiyorlar.
    en azından ben kendimi böyle kandiriyorum.
    bu arada 183 cm ama hayal gücüm kilometrelerce.
  • bu konu açılalı 50 dakika olmuş. aynı başlık kadınlar için açılmış olsaydı şu an 14. değil 140. entry'i yazıyor olacaktım.
  • golge yapar. iyidir.
hesabın var mı? giriş yap