• gelecekte okumak amacıyla yazıyorum. bu yüzden formata uymadığım oluyor.
  • toplumu eğitmek ve onlara özgür düşünmeyi öğretmek.
  • eksi sozlugu bu kadar ciddiye alanlarin gercek hayatta issiz gucsuz tipler oldugunu dusunuyorum. gelip burada her gun basliklar altinda 500 kelimelik essay yazar gibi uzun tespitler kasanlar var. sanirim gercek hayatta ciddiye alinmadiklari icin eksi sozlukte yargi dagitip onay almak istiyorlar.

sahsen ben eksi sozlugu bos yapmak icin kullaniyorum cunku zaten gunluk hayatimda stresli bir isim var. eksi sozlukteki amacim biraz futbol biraz ekonomi biraz iliskiler ve kapanis.
  • bugün toplasam ağzımdan beş kelime çıkmadı, eve geldim kendimi kimseyle konuşmadan yatağa attım.

insanlarla içimden konuşmak gelmedi ve en azından birkaç gün daha böyle olacak.

mental anlamda yorgunum ve kendimi iyi hissetmiyorum.

sosyal hayatımda çok konuşmak istemediğim için içimdekileri buraya döküyorum.

içimdekileri, yazarak dökmek beni rahatlatıyor.
  • bence burası zeki ve farkındalığı yüksek insanların oluşturduğu bir topluluk. bazan düşük kalite başlıklar oluyor bu doğal ancak yinede kaliteli başlıklarda entelektüel bilgiler görmek , yeri geldiğinde mesajlaşmak oldukça keyifli.
  • biri düşer diye yazıyorum. platform, yeni insanlarla tanışmak için güzel bir yer. kişinin yazdıklarından siyasi görüşünü, dini inancını, karakter özelliklerini, geçmişini ve gelecekte ne sunacağıni öğrenebiliyorsunuz. boklayan arkadaşlar var, ancak buradaki insanlar iş, okul veya kurs gibi yerlerde tanıştığımız, samimi olduğumuz, aşık olduğumuz kişilerden oluşuyor. ekşi'ye gelince orospu olmuyorlar.
  • eski bir alışkanlık. önceden bir konuyu irdelemek ve farklı bakış açılarını görmek hoşuma giderdi. sözlük artık bu amacına hizmet etmiyor tabi.

şimdilerde, instagram ve twitter'ı tüketince sıra buraya geliyor. sanki kişisel günlüğümmüş yada rastgele bir konuda kendi kendime iki kelam etme yeriymiş gibi yazıveriyorum işte
  • burası bana ait bir alan ..
    burayı tamamen günlük olarak kullanıyorum.
    hayatımda olup biten olayların kayıtlı kalmasını istiyorum ve ara ara dönüp okumak iyi geliyor bana :)
hesabın var mı? giriş yap