• eleştirilmekten hoşlanmayanlar tarafından "orospu çocuğu" diye yaftalanan yazar.
  • yazım hatası değil de ifade bozukluğu aradığım için üzerime alınmadığım hakarettir.
    'amına koduğum sözlüğünde' olmaz. ya 'amına koduğumun sözlüğünde' olur ya da 'amına koyduğum sözlükte' olur.
    misal ben kalkıp, 'amına koduğum yazarı' desem olur mu 'amına koduğumun yavşağı'!
  • bazı ibnelerin hayallerinde yaşattığı yazardır.

derler ki eski kitabenin birinde şöyle yazarmış: "bak deluğanlı, kimsenin senin yazım hatanı falan aradığı yok. aslında yazım hatası o kadar büyük bir hata sayılmaz. asıl hata böylesine başlık sıçabilecek bir hödüğü çekip çıkaran ebeye ait. tipini görür görmez dabanıyla ananın amına geri itelemeliydi seni..."
  • niye orospu çocuğu olunuyormuş? sen göt gibi neyi nereye yazdığının farkında değilsen ve bu da beni rahatsız edip seni uyarıyorsam, yazının okunabilirliğini arttırmana yardımcı oluyorsam nerde bu orospuluk çocukluğu anlamıyorum. niye arayayım senin yazında yazım hatası? nesin yani sen? mesela bu durumda ben bu yazarlara alenen "göt" diyebilme hakkını kendimde buluyorum. ne mi oldun şimdi? göt. adın bu. evet sayın göt, gözüme batıyor. yazıyorsun, okuyorum, yeri geliyor oyluyorum ve dahi! yorum yapıyorum ama götlük yapıyorsun ben uyarınca da. bu nedir? nerde senin mükemmel yazında tek eksikliğinin yazm hatası olup etraflıca düşünmeni sağlayan o minicik beyninin analiz köşesi nerededir?
    velhasıl, olay sıralama algısı ya da! neden sonuç klişesine vakıf olmayan değil, olamayan göt yazarın diğer bir muhtemel iyi niyetli yazarı sınıflandırması durumu. öyle yazarlardan yani bu.
    misal yani.
  • eminim ki kimsenin, entry entry dolaşıp tashih yapmak gibi bir hobisi yoktur. dolayısıyla böyle bir yazar da yoktur. ama yazım hatasını aramadan da "gören" yazar vardır. aferin o yazara...
  • (bkz: ayıp oluyor ama)

kırmak istemeden, yapılan yanlışın kibarca düzeltilmesi konusunda uyarmış olan yazar olabilir. herkes hata yapabilir. hata yaptığımda, uyarılmam sonucunda minnettar olacağım.

not: iyi niyetli bir yazar.*
  • (bkz: upsyy!)
  • bu tiplerin, boş vakitlerinde oturup boklarında boncuk aradıkları; hatta hatta bir yazarın uçurulması şerefine kıçlarına kına yaktıkları bile gözlemlenmiştir.
  • hayatımız şekil den ibaret, içine bakmayız hiç bir şeyin. tipi kayıksa kötüdür, ne anlattığı çok da önemli değil. ayrıca küfür de hoş bir şey değil.
  • benim sözlüğümü kirletiyorsun diyerek ,kendilerine böyle bir vazife edinen yazarlar var gerçekten. ama asıl olay bazılarının üslubu..orada kayış kopuyor benim için..gerçekten insanın sinirini bozabiliyor..

ulan dünyada,ülkede o kadar olay oluyor, benim virgülümü, noktamı nereye koyduğuma ,-de -da eklerini ayırıp ayırmadığıma bakıyor herifçioğlu.. hadi bunu geçtim bak..bunu söylerken biraz daha kibar olsan olmaz mı? aklınca dalga geçeni mi arasın , imla hatasıyla kelime oyunu yapanı mı ararsın..bak güzel kardeşim ukalalığın alemi yok.. gel adam gibi söyle sen de rahatla ben de yanlışımı düzelteyim..

hadi bir işe yaramak istiyorsun eyvallah ama bari üslubuna dikkat et..dil bilgisi kuralları kadar, üslup adabı da mühim..
    yine de orospu çocukluğu için yeterli değildir.. o biraz ağır olur..
hesabın var mı? giriş yap