• (bkz: years & years)
  • oldukça başarılı bir ingiliz dizisi.
  • boş ama popülist konuşmalarıyla kendine taraftar toplayan bir adet rabiacı içeren dizi.

russell t davies neylerse güzel eyler, bu dizide de öyle olmuş.
  • boş beleş netflix dizilerinden sıkılanlar için, sürükleyici bir distopik dizi. yani aslında daha çok avrupalılar için distopya, teknolojik kısımları hariç gerisi ortadoğuda hergün yaşanan şeyler. (bkz: polis şiddeti) (bkz: mülteci botları)(bkz: azınlık sorunu)

olayların hızlı akması çok iyi. viktor bey çok tatlı.
  • senenin en underrated dizisi. bir aile özelinde, ingilizlerin gözünden dünya politakasında ve teknolojide neler oluyor(olabilir) izlediğimiz distopik dizi. ama popüler olup ayağa düşmesinden çok korkuyorum. hep böyle kalsın n'olur.
  • karakterlerine bayıldığım dizi. geleceği oldukça gerçekçi bir şekilde ele almışlar uçup kaçmamışlar hatta günümüzde uçup kaçanlarada hap besinler, uçan arabalar gibi söylemde bulunanlara göndermede bulunmuşlar.

--- spoiler ---

yalnız burdan lafım sana ey senarist herkes mi lgbt'li birey olur.

olan lincoln garibime oldu.

--- spoiler ---
  • son dönemlerde izlediğim en başarılı distopik dizi. oldukça küçük bir ölcekten hem birleşik krallıkta hem de dünya genelinde yaşanbilecek en gerçekçi distopik senaryoyu yansıtmışlar. 6 bölüm gibi kısa bir sürede beni baya etkisine aldı açıkcası.

umarım zorlama şekilde devamı gelmez ancak bu derece gerçekçi futurist dizilerin devamının gelmesini umuyorum.
  • nesinin neresinin beğenildiğini 3 bölümden fazla izlememe rağmen hala anlayamadığım klasik ingiliz ambiansı ve kurgusuna sahip vasat bir dizi. shameless'ın daha soğuk eğlencesiz ve biraz gelecekte geçeni diyebilirim. 2. sezonunun onaylanmayacağına da kalıbımı basarım. ayrıca; sizin zevkinizi sikeyim.
  • müzik grubu değil mi bu ya hani bateristi mi ne türk.
  • az önce üstteki entrydeki spoilera parmağım yanlışlıkla gitti ve açılır açılmaz milisaniyeler içinde ekranı kapatmama rağmen çok fena spoiler yedim. spoilerınızı s*kiiiim.
hesabın var mı? giriş yap