şükela:  tümü | bugün
  • bu arkadaşların, instagram'da o kadar şeker ve samimi(!) adminleri vardır ki; işine gelmeyen yorumları silerler kafalarına göre. yani "ayyy çok güsel görünüooo", "offf olsada yeseeek :)))" minvalli yorum haricinde yorum kabul etmezler. eleştirel yorumlara tahammülleri yoktur.

hadi gel bu entry'i de sildir aslanım.
  • nerede neyin yeneceği husunda tüketiciyle gıda sektöründeki işletmelerin buluşma noktası.

bilinirlik ve erişim olarak alanında açık ara lider.
    şurada şunu mu denesek hususunda yani, mutlaka bir tık'ı var...
  • siteden çok sosyal medya hesapları ile bilinen, takip edilen bir ekip. şahsen instagram ve snapchat de aktif olarak takip ediyorum.

yalnız şu 2 günde hesap seyrinin dışına çıkıp sokaklardaki sözde kutlamalara girince takip etmenin çok da manası olmadığını gördüm.
  • karides güveç videosu çekip instagrama koyacak kadar allahsızlar. *
  • dün akşam tam yattım yatıyorum gözlerim kapanıyordu televizyon başında, eşim baksana şuna diye telefonunu bana uzattı. uykumdan uyandığım yetmedi, akşam akşam kelle paça içmeye çıktım amk, gecenin yarısında döndüm.

videoları amatör falan değil ciddi profesyonel iş çıkartıyorlar, renkler çok canlı ve bildiğin sanat yapıyor adamlar videoda. kısa film ödülü falan alabilirler bak gerçekten.

oğlum o künefe, alinazik, kelle-paça yapımı falan nedir, ayıp ayıp.