• gençler metabolizma hızınızı arttırıyor ve ciddi anlamda yemenize dikkat ederseniz türk kahvesinden sonra efsane kilo verdirici içeceğimdir.

kansere yakalandıktan sonra bir daha çay içmedim. sadece yeşil çay içiyorum ve ciddi anlamda çok seviyorum. keşke daha önce de içseymişim %21 gibi bir şansım olurmuş.

kemoterapi aldıktan sonra da yoğurt veya yeşil çay bana acayip iyi geliyordu. nedense bir dinç hissediyordum. zaten kanser ile ilgili girdiğim entry’lerden bakabilirsin yazılarıma. gerçekten inanıyorum faydalı olduğuna.

kemoterapi ile birlikte normalde 77 kiloyken 85 kiloya çıktım. vücut direnci kaybetmesin diye yemekten vazgeçmedim. daha sonra kanseri atlatınca başladım diyete ve her zaman içtiğim yeşil çayı gün saatlerine bölmeye. şöyle ki bir tutam yeşil çay yeterli oluyordu fazlası zararlı diye uyardı diyetisyenim. sabah öğle akşam olmak üzere hazırlayıp içiyordum. bir de türk kahvesi içtiniz mi performans tavan :)

gerçekten var böyle bir şey. tadının acılığından kaçmak için suyun içinde fazla bekletmeyin derim veya bol su dökün.

sağlıcakla kalın.
hesabın var mı? giriş yap