• döneminde beşiktaş taraftar profilinin "müşteri"ye doğru eskisinden daha büyük bir hızla evrim geçirdiği başkandır. dünya klübü, yıldızlar vesaire söylemleriyle iki sezon önce giremediği stadyumda şimdi paşalar gibi karşılanmaktadır. sayesinde beşiktaş taraftarı da bir fenerbahçeli bir galatasaraylı müşteri taraftar profiline yakınsamıştır.

not: belirtmem gerek, müşteri profiline tepki gösteren fbli ve gsli taraftarlardan ve taraftar gruplarından haberdarım ve onları kastetmiyorum tabii ki.
  • c. ronaldo ile gaz sektöründe ortak olduğunu düşündüğüm şahıs.
  • taraftarı müşteri gibi görseydi kartal yuvasına 2 tane ürün koyar satış yapardı. bütçesi ve taraftar gücüne oranla dünyanın en kötü taraftar ürünü satış mağazası sahibi kulüptür muhtemelen beşiktaşım. kartal yuvasının hali içler acısı. geçen sene bile 3-5 çeşit ürün vardı. şuan onlar da yok. sadece şort, saat, şapka, tişört falan var. onların da yarısı çocuk ürünü gibi. lc waikikide bile satılmıyor artık bu kadar büyük logolu komik tekstiller. taraftarı bir şey olarak gördüğü yok bence. tek düşüncesi kimse ona muhalefet etmesin. hep orada kalsın, beşiktaş başkanlığının müthiş prestijini kullansın kafi.
  • basketbolda şubeyi kapatmaktan vazgeçip atılım başlatmış galiba. ilk hedef, kısa vadede portekiz'de basketbolu kalkındırmak. yıldız işi daha sonra.
  • anadolu ajansının son dakika haberine göre futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında, ''şüpheli'' sıfatıyla ifade verecekmiş.

z.ö.'den gelen edit akbayram: arkadaşım rahatsız mısın? ben mi çağırdım ifade vermeye?
  • hangi sıfatla ifade vereceğini merak ettiğim başkanımız.
  • bir beşiktaşlı olarak , şikeye karıştı ise her türlü cezasını çekmesini arzu ettiğim başkan.biz şerefli 2.liklerimiz ile övünen beşiktaşlılar olarak bekleyip görelim .
  • yarın ifadeye çağırılan beşiktaş kulübü başkanı. inşallah içeri tıkarlar ve sonunda bu camia gönül rahatlığıyla bi başkan adayı çıkarır.
hesabın var mı? giriş yap