• 20 televizyon kanalının son 10 günlük yayınını her hangi bir anından izleyebileceğiniz site. epey faydalı olabileceğe benzer.
  • ntv haric dogus grubu kanallari yok. birakin dogus sipru bataginda bogulmaya devam etsin.
  • çok verimli çalışan sistem bir iki saniye içinde dün öğlen ntv de neler yayınlanmış izleyebiliyorsunuz. arayüz çok daha iyi olabilir ama şimdilik yeterli. başarılar.
  • bazı televizyon kanallarının kendi sitelerinde yaptıkları canlı yayından daha kaliteli yayın yapıyorlar. geçmiş yayının istediğiniz zamanına bakabilmek de cabası.
    facebook sayfalarına "türk dünyasi nar'da bütünleşti! kablosuz! uydusuz! televizyon izlemenin yeni yolu!" yazmışlar. umarım bu gelecekte paralı hizmete geçecekleri anlamına gelmez. çünkü hakikatten kanal eksikleri olmasa tivibu'dan farkı yok.
  • komşuya misafire gittiği için izlediği diziyi kaçıran annemin benden dizilerini istemesine son verecek enfes bir site, süper oluşum. kelimeler kifayetsiz kalıyor yahu; geri al, ileri al, durdur, kafana göre takıl. çok mutluyum lan.
  • ubuntu'da * tam ekrandan esc ile çıkamayan tv izleme sitesi.
    edit: metal revolution- (#20869269) bi kere fare ile tıklayacaksın, ardından esc yapacaksın. o zaman çıkıyor.
  • gerçekten yararlı, akıcı, kaliteli yayını var. istediğin günün istediğin saatini izlemek de ayrıca güzel. 3-5 güzel kanal daha eklense dadından yinmez.
  • ismi akılda kalıcı , hem kaliteli hem de sorunsuz yayın yapan site. yakın zamanda ntvspor'u da kanallar arasına eklemelerini bekliyorum, gece izleyemediğimiz nba maçlarını izleyebilsek ne güzel olur değil mi?
  • iki gundur izliyorum
    bildigin ilik gibi yayin var
  • tam da eve tv alsam mı diye düşünürken rastladım kendisine. böyle gidecekse gerek kalmadı. belirtmek isterim.
hesabın var mı? giriş yap