• rahatına düşkün insandır.
    sıkıntıya pek gelemez.

mayıs haziran gibi bir başlar şort giymeye ta ki ekim kasım ayına kadar.
    havaların serinlemesi de onu bu tutkusundan vazgeçiremez.
    üstüne kapüşonlu alır, yine de şort giymeye devam eder.

ne rahat insandır o.
    şort giyen insan.
  • akdeniz bölgesinde yaşıyordur
  • dün akşamüzeri itibariyle aylar sonra pantolon giymek zorunda kalmış ve sanki diz kapaklarına ve mabadına kilit vurulmuş gibi hissetmiş insandır.

yıkandıktan sonra bile üst bacaklarının şeklini alan ve kalıp halinde giyip çıkardığı, yandan cepleri görece folloşlaşmış kadim dostu şortuyla; göz göze gelmemeye çalışmaktadır ayrıca. zira ayrılıkları sevmez.
  • 12 ay boyunca devam etmeli... şort must go on.
  • basketbol oynadığım dönemden kalma bir alışkanlıkla konya soğuğunda bile kasım ayına kadar şort giyerdim, şimdi yaş ilerledi tabii ekime çektim bunu. geçenlerde ilk romatizmal sızlamamı yaşadım ama şort mevsimimi eylüle çekmeye henüz hazır değilim.
  • 4-5 ay az bir süre. mart-nisan gibi başlarım kasım ayının ne kadar soğuk geçtiğine göre de giymeyi bırakırım. yanlış olmasın ankara'da kalıyordum birkaç aya kadar. şimdi de izmir'e geldim daha da artacak bu süre umarım.

rahat bir insandır. derdi ve tasası varsa da kendi çözer şortuyla beraber.

deseler ki işe gelirken de şort giy saniye düşünmem o emektar şortumla her yere gideceğim gibi işe de giderim.
  • benimdir o

ankarada yaşayan bir adanalı olarak nerdeyse 12 ay şort giyerim
    hatta geceleri boxer la uyurum
    buna uygun olarak da hep tshirt giyerim
    kıl kuyruk falan da değilim *

t:rahatına düşkün insan hareketi
  • ege’de yaşadığım için kolaylıkla yapabildiğim hadise. şort, tişört, terlik 3lüsü bu hayattaki en büyük rahatlık.
  • ne yani 12 ay mı şort giyelim ne diyosun...
hesabın var mı? giriş yap