• söz konusu kişiyi ben de sevmiyorum ama, başlığı açanda da bir parça zeka olmasını dilerdim.

anlamadık mı?
  • başbakan yargılandı, bakanlar yargılandı, şirket sahibi yargılandı sıra ona geldi.
    (bkz: aptallık)
  • inci sözlük külliyatına başvurma fırsatlarından birini insanlığa bağışlayan kemalist postlu akkoyun icadı aktivite.

(bkz: sesli güldüm piç)
  • yumruk atan başbakan, tekme atan müşaviri yusuf yerkel, ölü sayısını gizleyen taner yıldız, ihmalimiz yok diyen katil firma ve diğer bakanlar yargılandıktan sonra sırası gelmesi gereken kampanya.
    söyledikleri nefret suçudur. ama fiziksel güç kullanmak, onca insanın ölümüne sebep olmak daha büyük suçtur.
    adalet varsa hepsi yargılansın.
  • öncelikle (bkz: puhahaha) (bkz: bir kemalist olarak)

yeni yaşam odaları yapılmadan eskilerini yıkanları denetlemeden geçiren bakanları, işçilere yanmaz ekipman, gaz maskesi vs sağlamayan patronları yargılayalım önce. birde ölen işçilerin kaderi bu zaten yeaa diyenlerle ilgili yargı yolunu açalım. sonra yılmaz özdil'i yargılarız zaten.

(bkz: önce katiller)
  • kendisini hic sevmiyorum ve acilar uzerine yaptigi bu aciklamadan cok rahatsiz oldum. ancak bu basligi acana hayati boyunca duymadigi bir seyden bahsetmek istiyorum.

(bkz: ifade ozgurlugu)
  • çoluk çocuk kampanyası.
    la gidin siz önce o 300 kişinin katillerini, sorumlularını, gezi'de ve soma'da alenen şiddet kullanan polisleri yargılayın.
    yiyorsa götünüz, şehide "kelle" diyeni yargılayın, "güzel öldüler" diyeni yargılayın. 700 bin liralık saate memleketi peşkeş çekenleri yargılayın. daha sayayım mı?
    zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmayın. (bkz: sakin makin değilim amk)
  • katılmayı düşünmediğim bir kampanyadır. hele ki botlarını çarşafı kirletmesin diye çıkarmaya çalışarak içimizi sızlatan işçi kardeşimizin hükümete methiyelerini duyunca..
  • yazılarını takip ederdim, aynı görüşü savunmasam da akp muhalifliği noktasındaki eleştirilerini değerli bulurdum, hala da buluyorum. son sözlerini dinledim, kesinlikle kınanması gereken sözler söylemiş. kabul edilemez bir tutum sergilemiş. hayatında hiç yokluk çekmemiş ki birilerine muhtaç olmak ne demek bilebilsin. işçilerin akp mitingne zorla götürüldüğünü ve kullanıldığını anlatmaya çalışırken resmen sıçıp batırmış. ancak göt kılları sizin bu adama söz söylemeye hakkınız yok. siz önce o dönüp ardından gittiğiniz hırsız, yolsuz, yalancı, katil zihniyeti sorgulayın. en azından o kadar yüreğiniz yoksa bile susun.
hesabın var mı? giriş yap