• an itibari ile açıklanmıştır.
  • tekrar istanbul üniversitesini kazanarak beni yıllar öncesine götüren sonuçlardır.
  • gelir birazdan şu üniversiteye yerleşenler yesillendirsinciler. sonuçlar hayırlı olsun gençler. sonuç iyi de olsa kötü de olsa çok buyutmeyin. her şey sizde bitiyor.
  • boğaziçi tıp, odtü hukuk esprisi yapacak olanlar için peşin not : siktirin gidin lan burdan orijinal espriler bulun.
    sonuçlardır.
  • hayırlı olmasını dilediğim sonuçlardır.
  • ege üniversitesi - çift çiğdemli bilgisayar mühendisliği

edit: onlarca tebrik mesajı aldım. kaç binle girdiğimi merak edenler, bölüm yeni mi açıldı diye soranlar, ortamına çağıranlar oldu. hatta ege üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünün whatsapp grubuna bile davet edildim. troll girişimi başarılı oldu.
  • kafanıza takmayın dediğim sonuçlar. nasıl olsa mühendislik okuyup muhasebeci olacaksın, o da iş bulursan...
  • hayırlı olsun hepinize. size tek tavsiyem eğer bölümünüzü sevmezseniz hiç beklemeden veya artık çok geç demeden istediğiniz bir bölüm için savaşmanız.
  • ege üniversitesi ingilizce mütercim-tercümanlık bölümüne yerleştiğimi öğrendiğim sonuçlardır. umarım bu sefer daha iyi bir şekilde sonuçlanır üniversite hayatım diyor, entrimi sonlandırıyorum.
  • sınav ücretlerini bu kadar yüksek aldığı halde, sunucu iyileştirmesi yapamayan ya da sınav sonucu için 2 sunucu kiralayamayan osym yazıklar olsun. site down.
hesabın var mı? giriş yap