• 10mm eva süngerler de aynı işi görüyor hem daha ucuz.
  • edit; https://youtu.be/atvy8izijji şu videoda sorulabilecek zamanında aşağıda uzun uzun da anlattığım konuya yanıt vermeye çalıştım.

yoga design lab’ten aldığım mikrofiber mat artık ellerim terlemediği için kullanması oldukça zor bir hal almıştı çünkü kaymasın diye almama rağmen el ve ayaklarım kuruyken oldukça kaymaya, aşağı bakan köpekte dahi duruşu zorlaştırmaya başlamıştı. piyasada fiyat aralığı iyi ve kaliteli roru sun series vardı siyah olanını almıştım 300 liraya geçtiğimiz sene nisan ayında, şu sıralar 500 tl civarında satılıyor. bir buçuk yıldır da severek kullanıyorum roru olanı. geçenlerde decathlonda studyo dinamik mat gördüm 199 liraya, kauçuk, roru’dan 1 kg daha hafif o da 5mm ve kesinlikle roru ayarında bir mat. stüdyoya giderken kullanır hatta orada bırakırım diye düşünerek aldım. şu anda piyasada kauçuk 5mm olup en uygun fiyatlı olan decathlondaki mat, kesinlikle tavsiye ederim. tek eksisi rengi yüzünden üzerinde lekeler kalıyor kullanım sonrası, o kadar kusuru da olsun artık.
    evde bir de hediye gelmiş roru travel mat var. bu gidişle evde ders vermeye başlıcam sanırım küçük gruplara :)
    yoga design lab’i ise yalnızca yin yoga yaparken kullanır hale geldim, o da var bari işe yarasın diye.
    tam bir pişmanlık oldu. ydl mat almış etrafımda kullanan herkes de aynı şeyi yaşıyor...
  • ne dertler var dedirtmiş nadide başlıklardan.

adamın derdi matın elini terletmesi, bakar mısın? bizde kendi dertlerimizi dert sanıyoruz. çok üzüldüm kardeşim, çok geçmiş olsun.
  • (bkz: yoggâde)
  • yoga mantı

(bkz: yaran yanlış okumalar)
  • (bkz: seeka) bu matı kullanmaya başlayalı bir buçuk yıl olmuş. artık rahatlıkla diyebilirim ki kullandığım en iyi mat. kaydırmıyor. zaten malzemesi de banyolarda kullanılan kaydırmaz paspaslara çok benziyor. hani koçtaş'tan metreyle kestirilebilenlere. çok memnunum.
    ellerimin terleyip kayması ya da matı tere boğmam durumu için ise, bir mikrofiber havlu aldım ve güzelce matın üst kısmını bu havlunun kenarlarını altına çevirip kaplıyorum. hem ellerimin kayması sorunu tümüyle ortadan kalkıyor hem de haftada bir çamaşırla birlikte yıkayıp temizliyorum, böylece mat silme ihtiyacım çok seyrekleşiyor.
  • 2 senedir nike' ın yoga setini kullanıyorum, oldukça memnunum.
  • black friday saolsun, ne zamandır almak için gün saydığım piyasadaki en iyi mat olan liforme bugün %20 indirime girdi de yılbaşı hediyesi olarak mor bir tane kaptım gitti!

bizim memlekette black friday den anlaşılan önden fiyat bindirip sonra indirmek oladursun, adamlar hakkaten 100 sterlinden 80 e düşürdüler.
    türkiye den 300 küsur tl lere seeka, roru vs alıp sonradan kullanamayıp pişman olacağıma; türkiye fiyatı 1000 küsur tl olan ve kendi sitesinden indirimle 590 tl ye düşen bi liforme alırım, sonuna kadar hakkını verir en azından.

ücretsiz kargo yaptıkları ülkelerden birinde tanıdığınız varsa, yakın zamanda da görüşecekseniz ve o eller mat üzerinde çılgınca patinaj yapıyorsa, alın rahat rahat tepe tepe kullanın derim.

edit: gün itibariyle kavuştum matıma. kaydırmazlık %100 diyebilirim. normalde aşağı bakan köpekte patinaj yaparken, liforme da gram kaymadım. ellerim yine terliyor, ama duruştan çıktıktan sonra mat üzerindeki geçici ter izini görene kadar hiçbir şey hissetmiyorum ki tam da istediğim şey buydu.
    olala saatlerce yoga yapasım var.*
  • gerçekleştirebilmek için fil çiftinin şart olduğu mattır. oyun sonuna girildiğinde azalan taşlardan ötürü oluşan uzun diagonallarda fillerimizi aktif kullanmamız sonucu rakip şahın kıstırılması kolaylaşır.
  • parlak olmayan bir renk tonu.
hesabın var mı? giriş yap