• meger adam bu $arkiyi, nazi kampinda i$kence gorerek oldurulmu$ ve saclari kesilmi$ kucuk bir kiz cocugu resmi gordukten sonra cok etklienmi$ ve yazmi$, dinleyip sallanmalarin $arkisi degilmi$ bu $arki...
  • tom mcraenin derinden gelen acaip vokali ile kesinlikle viyolonsel kullanilarak atilan sonundaki soloyla, ki$inin kalbine inmeler inmesini saglayabilecek, can yakici parca...
  • gece gece adamın amına koyan şarkılar listesine bir numaradan giriş yapan hayvani depresif parça. yazanın da çalanın da kaydedenin de mına koyim ben.
  • sagopa kajmerin bir pesimistin gözyaşları adlı albümünde ölum ve yaşam skitinin sonunda çok kısa* çalan parça..
  • çok acayip, şarkıyı dinlettiğim herkes aynı tepkiyi verdi, gözlerini boşluğa dikip sustular.
  • yanılmıyorsam sagopa kajmer isimli müzisyen arkadaşımız bir pesimistin gözyaşları albümündeki bir şarkısının introsunda bu şarkıyı kullanmıştır.

edit: brissenden uyardı; şarkının ismi ölüm ve yaşam imiş.
  • time
    has coloured in
    the black and white
    of your sin
    so burn
    burn the flag
    rip it up
    bury the rags

but i will find you still
    move in for the kill
    you cut her hair

so live
    live long
    see her face
    in everyone
    and turn
    turn the page
    start again
    change your name

but i will find you still
    move in for the kill
    you cut her hair
    you cut her hair
    you cut her hair
  • bu sarki bana psikopatik bir aşkı çağrıştırıyor. delleniyorum dinledikce. şöyle böyle birde çevirisini yazalim tam olsun;

zaman
    renkleriyle bezeli
    siyah ve beyazın
    senin günahlarının
    bu yüzden yak
    bayrağı yak
    parçala onu
    parçalarını göm

fakat seni hala bulabiliyorum
    öldürmeye yönleniyorum
    onun saçlarını kestin

yaşa
    uzun yaşa
    onun yüzünü gör
    herkeste
    ve çevir
    sayfayı çevir
    yeniden başla
    ismini değiştir

fakat seni hala bulabiliyorum
    öldürmeye yönleniyorum
    onun saçlarını kestin
    onun saçlarını kestin
    onun saçlarını kestin
  • cok muhtemelen 30 agustos gecesi maslak venue de canlı dinlenecek, dinleyenleri surundurecek sarkı..
  • rahatlatan ama rahatsız da eden, klibinin birden fazla kez izlenmemesi gereken, bildiğin darma duman edebilecek parçalardan ama tom mcrae denen abiyi sevmenin de başka bir nedeni bu karmaşa sanırım.
hesabın var mı? giriş yap