• skunk anansie cover'i cover sevmeyenlere bile dokunan, sahane parca.
  • punisher 1. sezon 12. bölüm flashbacklerinde duyup hastası olduğum parça.

--- spoiler ---

hanging on the wire, ı'm waiting for the change
    ı'm dancing through the fire, just to catch a flame-
    and feel real again.

--- spoiler ---
  • punisher bu şarkıya bayılıyor.
  • gecenin köründe uykudan özleyerek uyanıp dinlediğim şarkı. baya bildiğin, alakasız ve çok da keyifli olmayan bir rüyanın yarısında çıkıp zınk diye kalkarak açıp dinledim. uzun zamandır dinlememiştim, varlığını unutmuş gibi bir şeydim hatta. ne alaka?

katıksız bir öküz olduğum için üstelik, bu şarkıyı hep bu şarkıyı düşünerek dinliyorum. evet ciddili. şarkıyı kendisine gönderiyorum. seviyorum.

you do something to me diye şarkıya halleniyorum hatta şu an. bir şarkı düşünün ki “you do something to me” derken kendisini düşündürüyor. vov. derin.

geç oldu yatayım istersem.
  • beklenmedik bir anda duyulduğunda karanlık, karlı bir sabahı sıcacık, bambaşka bir ortama çevirebilen efsane şarkı. bir anda sanki içeri mis gibi bir kahve kokusu yayılır bir yandan melodisi radyodan…nefis…
  • paul weller eseri his burkucu çok bir güzel şarkıdır bu.
    1995 yayımı stanley road albümünde yer alır ve albümdeki şarkıların alayı güzeldir bu arada...

bu adamın bundan iyi bir şarkısı var mı dersen de,
    evet var;
    sunflower.
  • ilk dinlediğim zamanlar böyle bir aşk yaşama arzusuyla dinler, hülyalara dalardım.

''and feel real again.''

paul wellerci olduk, çıktık.
  • bazen cevaplar arıyoruz evrende bu şarkı ne zaman bir arayışım olsa bana yol gösterdi büyük bir başyapıt
hesabın var mı? giriş yap