şükela:  tümü | bugün soru sor
25 entry daha
  • abone olduktan sonra videolarını izleyip,beğenecekseniz abone olun.
    buna benzer bir olay daha önce de olmuştu, engelli bir azeri için destek olalım denmişti, oyun oynuyordu eleman. eleman düzgün konuşamıyordu doğal olarak, oynadığı oyunlar kötüydü, oynayamıyordu vs videolarının izlenmesine baktım bilmem kaç video çekmiş 1k izlenme anca var.
    yanılmıyorsam para kazanmaya başlayabilmek için 10k aboneye ihtiyaç var, destek olmak istiyorsanız takipte kalın. bu şekilde 10k aboneye ulaşır, takip etmezsiniz falan iyilik yapalım derken kalp kırmayın.
    ben abone olmadım.
    edit:
    serginal nickli yazar uyardı para kazanabilmek için 1000 abone + 4000 saat izlenme gerekiyormuş.
  • babasıyla şarkı söylediği video çok güzel. tanrı yüzünü hep güldürsün. abone olalım. bana bir masal anlat baba
  • abone olduktan sonra guzelim videolara dislike atanlara sovmeyi de ihmal etmeyin.
  • abone olup bildirim çanına tıklayın her bildirim geldiğinde de beğenip "çok güzel olmuş canım" benzeri yorum yazın. inanın zor değil. bir insanı mutlu etmek vallahi zor değil
  • daha önce youtuber sude için yapılmış kampanya.

an itibariyle abone sayısı 105.371 ve son 4 videosunun izlenme ortalaması 1900. sonra izlemeyecekseniz yapmayın demiyorum, izlemeyeceğinizi bildiğim için hiç yapmayın, abone olmayın.
  • neil armstrong'un dediği gibi benim için küçük, insanlık için büyük bir adım.

bazen küçüçük bir adım, birilerinin kalbinde o kadar büyük yer kaplar ki , paha biçilemez. mutlu etmek, mutluluk verir, destek verelim.
  • hemen abone oldum, bildirim geldikçe de yan pencerede açacağım hep, şimdiden birçok videosuna yaptım. sistemin bu açıklarını küçük bi zaman ayırarak birinin lehine çevirebiliyorsak ne güzel.
  • ben böyle güzel kelebek görmedim diyerek hemen abone olduğum dünya tatlısııııı :)
  • bilgisayarda vakit gecirdiğiniz süre icinde aktif izlemeyecek bile olsanız videoyu acıp sesini kısarak kenarda bekletebilirsiniz.hatta otomatik oynata tıklarsanız o arka tarafta sureklı o kanaldan vıdeolar oynatır. hangimizin kota derdi kaldı ki
  • sırf bu cimcimeleri takip etmek için hesap açtım. destek olalım, mutlu olalım. :)
5 entry daha