• 700 yıllık kuyruk acısı var adamlarda, çok normal..

eteklerini siktiklerim.
  • birisi ağrı dağının önünde video çeker bize söver diğeri apo bayrağı açar bize havan atar diğeri içtimada bize söver. nasıl bir yere düşmüşüz arkadaş ne kuyruk acısıymış.
  • her şeyi kuyruk acısı olarak gören, sanki kendisi çok matahmış gibi diğer milletleri eleştirenlerin hoş karşılamadığı video. burası askeriye arkadaşlar askeriyede düşmanlık aşılanır bütün olay bu aslında türk, yunan veya başka millet farketmez.
  • benim genelkurmay başkanımı kurşun atmadan istifa ettirseler ben de böyle kin besler, kuyruk acısı ile dolaşırdım. haklılar tabi.

(bkz: kardak krizi)
  • buraya yazilanlari duyan da türk askeri yunana, ingilize, almana hic sovmuyor sanacak. kahrol düşman al sana bombe. kendi yaptiginiz seyi baskasi size yapinca nasil oluyor? hah iste biz buna empati diyoruz. siz... siz demeyin ya bosverin. hadi kufur falan edelim.
  • gittim gördüm mal topluluğu. zike sürülecek akıl olmayan bir millet o kadar basit gereksiz ve saçma sapan işleri mühim mevzu gibi önemsiyorlar ki . şaşırıp kalıyorsun
  • dullar yetimler ev yakmalar.... hani lan bizdik barbar!

bizim söylediğimiz marş

armut dalda sallanır
    sallandıkça ballanır
    jandarmanın koynunda
    ölü avrat canlanır.

trikopis de böyle marşlar söyledi mi acaba!
  • burası askeriye burada düşmanlık aşılanır diyen embesil, herhangi bir türk askerinin bu denli ırkçı ve kinci şekilde yetiştirildiğine dair bir görsel, bir video sunsun biz de görelim bakalım hangi ulusa nasıl düşmanlık aşılıyormuşuz.

burada ezberden entry girerek puştluk yapmayın.
    şükür ki, türk kimliği ve aidiyeti bir başka ulusa duyulan kin ve nefret ile oluşmadı.
    tarih ve coğrafya bizi yoğurdu ve bugünlere ulaştırdı.
    sevmediğimiz, düşman olarak gördüğümüz ülkeler olsa da, bu denli kinle yetiştirilmeye hiç ihtiyaç duyulmadı.

ve evet, yunan, ermeni, sırp milliyetçilerinde öyle bir kuyruk acısı var ki. halen diri tuttukları öfkelerine şaşarsın.
  • demirel'den dem vurulan kuyruk acılı yunan faşistlerinin videosudur.

yılllaaar yıllar önce çekilmiş bir video olduğu görüntü kalitesinden ve hesap makinesinden anlaşılıyor. bugün en kötü telefonla dahi en az 480p görüntü yakalarsınız.

-önemli değil bineaaleyh önemli de olmamalıdır, önemli olsa mesele olmazdı demek ki önemli değildir. dün dündür bugün bugün. *

bu yüzden '' meseleleri mesele yapmazsak ortada mesele kalmaz ''.
hesabın var mı? giriş yap