• bereket doner new york subesinde gerçeklestirilmesi zevkli olacak eylem *.
  • yarim ekmek arasi içyagiyla tanismaya hosgelmek demektir. ayrica fransa sinirlari içinde bu olusuma doner degil "yunan sandviçi" denmektedir.
  • eger "abi memleket nire?" sihirli sorusunu sorarsaniz,torpilli döner üstüne efes biralarla çatlayana kadar yapabileceginiz eylem.
  • milli duygulari kabartacak bir durum
  • berlinde hemen hemen her gun gerceklesen istanbuldaki donerlerden daha guzel doner yemeyi saglayan eylemdir.
  • yurdumun sınır tanımaz girişimcileri sayesinde bangladeş'de bile gerçekleştirebildiğim olay. dönerci abime "dakka ne alaka" diye sorduğumda aldığım yanıt takdire şayandı: "zamanında gezmeye geldim, bir kız sevdim, burada kaldım". fıkra gibi.
  • öyle bir hevesle oturursun tabağın başına, bir iki çatal sonrasında ne kokusu ne tadı donere benzer bişi olmadığını anlayıp, goruntuyle idare edersin. daha sonra canın çekerse tekrar, başlangıc olarak ezo gelin alırsın ki biraz tadı çıksın yemeğin.
  • avustralya sınırları içinde mackay gibi köy gibi bir kentte de yaşanabilecek tecrübe. yalnız, yapan türk olsa da işin ilginç bir tarafı vardı adam dönerin içine cacık da koyuyordu. cacık ne alaka dönerin içinde. tabii orada abiye ayıp olmasın diye birşey demedik ama bu saf avustralyalılar da cacıklı cacıklı yiyordu o dönerleri içimden ah siz bir de türkiyedekileri yeseniz diye geçirmedim değil hani.kısaca türkiye sınırındaki hiçbir döneri başka sınırlar içerisindekilerle değiştirmem.
  • brüksel dekilerin tadının bir şeye benzemediği fakat şehrin en işlek caddesinde yiyecek en makul gıda olmasından dolayı katlanılan eylem
hesabın var mı? giriş yap