• yarın posta gazetesi seri ilanlar şeysine vereceğim.

mesai mefhumu nedir bilmeyen
    tercihen bir yabancı dili iyi konuşabilen,
    alnında bilgi sahibi,
    ikna kabiliyeti yüksek,
    yöneticilik vasıflarına haiz
    azıcık da güler yüzlü, esprili olması tercih sebebidir,

yayımlarlar mı ki?
  • ben adayım ya. cidden bu ülkeyi bunların kurtarmasını daha fazla beklersek kurtarılacak bir şey kalmayacak geriye. esprili kısmından emin olmamakla beraber geri kalan bütün istekleri karşılıyorum. cidden bitsin artık bu çile.
  • benim amk...
  • (bkz: obradovic)
  • aslen kürt ama türk milliyetçisi, baba sünni anne alevi, liberal fakat devletçiliğe de kıymet veren, egeli fakat geleneksel doğu kültürlerine aşina, sosyal demokrat fakat muhafazakar, hatta mümkünse gay veya transeksüel birinin başvurabileceği ilandır...
  • (bkz: tayyip erdoğan'ın seküler versiyonu)

%49'da chp'liler, seküler mhp'liler ve hdp'liler var. allah aşkına bu grupları bir araya kim getirebilir?

meral akşener: hdp'liler kesinlikle oy vermez, liberal chp'liler bile vermeyebilir.

ümit özdağ ve sinan oğan için yukarıdaki geçerlidir.

muharrem ince: hdp'liler biraz düşünür ama yine kesine yakın oy vermez.

selin sayek böke: mhp'liler oy vermez.

eren erdem, sezgin tanrıkulu kalibresinde bir adam: mhp'liler oy vermez, ulusalcı chp'liler bile oy vermeyebilir.

bu yüzde 49'un tek ortak noktası sekülerliktir aslında. kürt sorununa bakış açıları çok farklıdır. yine bir çok konuda farklı düşünürler. karşı taraftaki %51 gibi homojen değillerdir.

dolayısıyla öyle bir isim olacak ki hem milliyetçilerden hem kürtlerden oy alabilecek ve seküler bir isim olacak. böyle bir isim var mı, yok. romantikliğe gerek yok şu alır bu alır diye. şu an böyle bir isim yok. zaten erdoğan da bu pozisyona yıllar içinde geldi.
  • apdullah gul olabilir..

oldurmez ama sker. ayni bokun laciverdi.
    buna benzer adaylardan disindakilerin hic ama hicbiri, tayyip karsisinda basarili olamaz.
hesabın var mı? giriş yap