• zibidi sözlükçülerin yaran yeni web adresi. http://www.zamanesozluk.com/

yani hayır anlamıyorum bütün zamane gençleri zibidi midir, ne demek istiyorlar anlayamadım*
  • zibidi sözlük adına çok kötü bir tercih
    bi araya gelip "hadi kötü bir fikir üretelim" falan mı dediler acaba da bu isim çıktı ortaya nedir yani
    heralde zibidi sözlük de yazar olmayı kendine göre fazla ciddiyetsiz bulanlara da hitap etmek için yapıldı
  • "11- farkli dusuncelerle catisan siyasi, dini yada benzeri bilgi" sebebiyle entry silen bir sözlük çeşidi...kime göre farklı, neye göre ney ? belirli bir siyasi görüşü mü varmış bu sitenin ya da nasıl düşünecekmişiz net olarak, neymiş bunun tarifi ? binlerce entryi böyle abuk sabuk şeylerden telef eden ve sonunda hepten çoluk çocuğa kalmış bir mekan yani. yazık tabi.
  • logosundeki "sozluk" kelimesi ek$i sozlugun logosundaki sozlugun neredeyse aynisidir...
  • bir aralar sozluk enflasyonu vardi.. 2 satir access ogrenenin actigi bir web sitesi turu olmu$tu sozluk.. 10larca sozluk klonu olu$mu$tu. kimileri halen bi yerlerde yayin yapiyorlar belki de.. (hatirlatmak istedim kimi yeni yazarlar "vayy taklidimizi yapmi$lar ya huu" demeye devam etmeden.. ha gene diyecekler artik o da okumaya inanmamaktan.)

(bkz: eksi sozluk klonu) by ssg*
  • sayfaların altında asp.net lite versiyon, tooltip 'inde de asp.net ile el değmeden kodlanmıştır yazmasına rağmen 2-3 sayfası haricinde diğer sayfalarının uzantısı asp olan ilginç site *. sanırım el değmeden kodlanan kısımları ayrı. bir de forumu var. kapkarışık birşey. memleket gençliğinin taklit olayını abarttığı oluşum. fikir olarak benzerini yapmayı anlıyorum da, logosundan tut, jargonuna, tasarımına kadar aynısını yapmayı hiç anlayamıyorum.
  • yanlislik ile soursummitz.org yerine soursummitz.com yazinca yonlendirildiginiz sozluk. sozluk kullancilarini punduna getirip kandirmaya calisiyolar sanirim. acaba log in name ve sifremi yazarsam online da olabiliyor muyum diye denedim. yok henuz o kadarini becerememisler.
  • inteus un yaratmis oldugu sozluktur.
  • benim gibi çaylakların tabiri caizse "fink" attığı facia bir sözlük. ekşi'ye benzerliğiyle çileden çıkaran sözlük

(bkz: bu kadar da olmaz)
hesabın var mı? giriş yap