• yeni üye olduğum alışveriş sitesi gittigidiyora benziyor
    daha çok bayanlar tercih ediyor
    şöyle düşünün bir kere giydiğiniz bir elbise var bir tanıdığa onu uygun fiyata satıyorsunuz
    ya da hediye gelmiş bir parfüm ama hiç kullanmamışsınız
    beş kez kullanıp sonra ehhhh dediğiniz saç maşası da olur
    örnekler böyle uzayıp gidiyor
    ben sevdim siteyi
    öyle evde dolapta durup duran eşyalarınızı elden çıkarmak için mantıklı
    bir sürü tanınmış marka var
    haberiniz olsun
  • benim de satış yapmak amacı ile üye olduğum site. ürünlerimi yükledim merakla bekliyorum. ürünlere beğeni geliyor; bu açıdan satıcıyı diğer sitelere göre daha çok motive ediyor gibi görünmekte. ancak satış açısından potansiyeli zaman gösterecek.
  • beni affetme büyüklüğünü gösteren, iki senemi omuz omuza geçirdiğim can kardeşimin sahibi olduğu süper fikrin vücut bulmuş hali. hayırlı olsun.
  • kurumsal olmayan, olamayan ve olamayacak firma.
  • evde kullanmadıklarımdan kurtulup para kazanmamı sağlamış iş ortağım
  • internetten kullanılmış ürün satma konusunda şüphelerim vardı ama bu uygulamayı denemeye karar verdim. sonuç olarak gayet memnun kaldım. yalnızca 1-2 sefer kullandığım iki ayakkabıyı uygulama sayesinde hızlıca satışa çıkardım. ayakkabılardan biri 5 dakika geçmeden, diğeri de bir hafta içinde satıldı.evde başka şeyler bulursam onları da satmayı düşünüyorum.
  • arkadaşim yaşadigi bir olayı benden iletmemi istedi. bu sebeple kendi ağzından yazdığı maili sizinle paylaşıyorum :

''sitede telefon numarası instagram kullanıcı adları vb iletişim bilgileri paylaşımı herkesin bildiği gibi yasak. kabak bundan dolayı patlıycak başıma. bekleyin bi giriş yapayım. siteye bu haziran ayında okulu bitirip ankaraya ailemin yanına gittiğim ilk günlerde üye oldum. yaz tatili boyunca da ürünlerimi satışa koymaya başladım %90'ını yurtdışından aldığım kullanmadığım toplamda 400-500 ürüne yaklaşmıştı sayfam.hem takipçi sayım hem satışlarım da zamanla arttı takip edeceğiniz satıcılara girince 2-3 aşağı kaydırınca hemen karşınıza çıkıyorum zaten.benim gibi güvenli alışveriş sloganına aldanıp da butun yazını harcayan o ürünleri tek tek kategorize edip fotoğraflarını çeken editleyen açıklamalarını detaylıca yazıp yayınlayan ve tüm bu emekleri bir anda silinen biri daha var mıdır bilmiyorum ama üstten başladığınızda bu kadar ürün sayısıyla tatil modunda gozuken tek akıllı benim. gelelim sebebine (tenezzul edilip bana yapılan açıklama kadarıyla) sitede iletişim bilgisi paylaşmak yasakmış -evet biliyorum ve buna yonelik hiçbir hareketim olmadı zaten alışveriş yapan kişilerin geri bildirimlerinden de bu anlaşıılabilir direk 2 ay içerisinde 100'e yakın satışım oldu 75 kişi geri bildirim yaptı 74 olumlu 1 olumsuz ile sahalardan ayrılıyorum.baska bir hesaptan telefon numarası paylaşılmış ve benim hesabımla ilişkili oldugu dusunuldugu için benimki de kapatılmış işte tüm açıklama bu! bir sabah uyanıyorum ve hesabınız askıya alınmıştır bakiyeniz en yakın zamanda hesabınıza aktarılacaktır :/ gunaydın mesajıyla uyanıyorum.sonraki gunler neden ne için nasıl diye sora sora yıldırılarak geçiyor.her 5 gunde 1 kere 50 tane hesabımı açar mısınız mesajıma karşılık olarak hesabınız açılmayacaktır (sebebi yok hala) paranız zebramoda kalmaz merak etmeyin cevabı alıyorum.evet hala yatmadı yatar mı yatmaz mı o da belli değil ama ben her gun hala daha 10 kere neden hesabım kapatıldı onu sorguluyorum lutfen açar mısınız diye 100.kez sebebini dahi bilmeden yalvarttılıyorum butun yaz tatilimin emeklerimin bir sabah nasıl çöpe atılabileceğine tanık oluyorum ve de burdan zebramoya guvenip satış yapacaklara hala hiçbir cevap alamadığımı kendi deyimleriyle askıda olduğumu bilmelerini istiyorum cevapsız sorularla karşı karşıya bırakılıp çıldırmak istemiyorlarsa baska sitelerden alışverişlerine devam etmelerini öneriyorum. ''
  • yaklaşık bir haftadır yeni bağımlılığım. evdeki herşeyi satmak ve hafiflemek istiyorum. bugüne kadar kızımın küçülenleri, benim artık giymediklerim, artık oynanmayan oyuncaklar, bebek arabası, araba koltuğu, salın takımı vb dağıttım ihtiyacı olanlara.

şimdi içime şeytan kaçmış gibi "satsam şu kadar param olurdu" diyorum. kıyıda köşede saklanmış, bir gün kullanılır umuduyla duran ne varsa satıp savmak istiyorum. satmak dediysem öyle büyük paralar dönmüyor genelde. yine de birinin alıyor olması neşelendiriyor.
  • çok sağlam kitapları uygun fiyata kapatabileceğiniz internetten alışveriş sitesi
  • komisyon ve kargo masraflarını hesaba katınca sattığınız üründen pek kar edemediğiniz, (bkz: letgo)'yu daha çok tercih edebileceğiniz uygulama. ayrıca kitabın markasını sormak nedir yahu?
hesabın var mı? giriş yap