• çoğu lamborghini sahibinin aynı zamanda bir kaplan sahibi olduğunu fark ettikten sonra ulaştığım gerçek. ciddi anlamda zengin olan insanlarda böyle bir olay var. kedi ya da köpek alayım, seveyim düşüncesi yok bu arkadaşlarda. madem zenginim, o halde neden her gün g.tümü tırmalatmıyorum düşüncesi var. bir gün çok zengin olursanız ertesi gün gidip de aslan falan almayın sakın. yoksa arkanızdan görgüsüz derler. hadi onu geçtim, aslan yani bu, can güvenliğiniz için almayın.
  • hyacinth macaw alarak katilmak istedigim insan grubudur.

not: evet durumum papagana yetiyor, olsaydi 6 okka bir adet sibirya tilkisi getirtirdim. kaplanin filan sagi solu belli olmaz ona girmezdim
  • (bkz: kaplan) ona ayda en az 500 kg et alacak kadar zenginse soyu tükenmekte olan kaplan çeşitlerini kurtarabilir.
    (bkz: aslan) annelerinden ayrılıyorum yazık ama ona da o kadar et alıyorsa maşallah yani.
    hayvanseverlerin karşı çıkıp çıkmadığı konusunu bilmeyip karşı çıkılması gereken bir konu mu ona da emin değilim
    (bkz: sonuçta bir zamanlar köpek de yabaniydi) (bkz: ama evcilleştirilmek için eziyet ediliyorsa karşıyım) (bkz: gerçi yavruyken alınıyorlar) (bkz: annelerinden ayrılmasınlar yazık)
  • devlet memuruysan egzotik takıntın egzotik hayvan düzeyinden ayda bir mango ile egzotik meyve seviyesinde olabiliyor....
    illa egzotik hayvan istiyorsan mangoya bıyık ve kulak çizebilirsin....
hesabın var mı? giriş yap