şükela:  tümü | bugün
  • remeron'un eşdeğeridir, uçuk pembe renklidir, abdi ibrahim tarafından üretilir. 15, 30, 45 mg etken maddeli 30'lu tablet şeklinde piyasada satılır. altı aylık bir dönem kullandım kendisini; benim gibi 2 saat bile uyuyamayan bir bünyeyi, aldıktan 1 saat geçmeden deviriyordu. bir de fantastik rüyalar gördürür; bana dört ülke gezdirdi. sağlıklı bir arkadaşıma da bir gecelik vermiştim; o da 11 saat uyumuş, rüyasında üç il gezmiş bir gecede. vesselam sayesinde dört ay içerisinde uykum tam düzene girdi. ayrıca; içerisindeki hatırı saylır miktarda fenilalanin bulunduğu için fenilketonüri hastaları için ölümcül derecede zararlı olabilir.
  • vay babam vay. sevdim bu ilacı. uyutuyor vallaha. kafa olıuyom sanki. evet, rüyalar gerçekten acayip oluyor. benim gibi kronik depresif olanlara veriliyor raporlan. uyutuyor milleti sonra. gerçi biz yıllardır uyuyoz demi? sosyal mesaj da verdim, uykuya devam..
  • remeronun ağızda eriyen formülü.arasında hicbir fark yoktur kilo aldırır.intihar meyilli kişilerin kullanmaması gerekir.alındıktan 30 40 dakika sonra hicbirşeyden zevk almayıp tek çarenin uyumak olduğunu anlayıp sizi uyutan ilaç .
  • toplamda 18 saat uyuttuğu bile görülmüştür. evet 18 saat!

gece uykuya dalmak için alırsınız. öğlen uyanır, etrafınıza boş boş bakışlar attıktan sonra 5 dk bile geçmeden tekrar uykuya dalar, 3 saat sonra uyanabilirsiniz. toplamda 18 saat uyuduktan sonra bile ruh gibi etrafta dolaşabilirsiniz, dikkat.

kafama göre, canım istediğinde içmemden dolayı da gösteriyor olabilir bu etkiyi, bilemem. saat şu an 20:17. 2.5 saat önce 18 saatlik bir uykudan çıktığım düşünülürse, bakalım tekrar ne zaman uyuyabileceğim.

sonuç itibari ile ilacı almadan önce iyice düşünün. yarım saat-1 saat yatakta debelenmemek için, günün 3'te 2'sini uykuda geçirmek çok da mantıklı değil. üstüne uyanınca zombie gibi dolaşmak istemiyorsanız, hiç mantıklı değil.
  • daha ilk günden bu kadar çabuk etki edeceğini düşünmemiştim tepkisiz ve her dakika uykuluyum.işe yaramasını umut ediyorum..
  • 15mglık en küçük doz halinin bir türlü uyuyamama, uyuduğunda da sürekli uykudan uyanma uyuzluğu gösteren bünyeme doktorun vermiş olduğu ilaç. aman ne de güzelmiş bu ağızda eriyen hap diye mentos muamelesi ile attım ağzıma, ikinci hareketle de zor attım kendimi yatağa. aman yarabbi sabah kalkmak ne kelime bir uyandım saat akşam 6 olmuş. neyse kahvaltı niyetine akşam yemeğini bir güzel yedikten sonra geçtim kelime oyununu izleme başına.

fekat beni yine uyku bastırıyor. yahu daha uyanalı 1 saat olmuş.derken, sonrası yok. sabah erkenden "kahvaltı hazır" diye annemin kaldırmasıyla yine uyandığımı hatırlıyorum. kahvaltıda bile hala uykum vardı ya. o derece! o uyuz kız da 5000 puanda kalmıştır inşallah. çok bilmiş şey..

şu anda 15mglık hapı toz halinde parçalayıp 2-3 mglık kısmını yalamak suretiyle almış bulunuyorum ve kafam klavyeye düşecek sanırım. bu satırları zor yazıyorrhjyuıohdjçghjuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • birbirinden psychedelic rüyalar görmeme neden olan uyku verici sakinleştirici.
  • ilaç değil zebellah vallaa... ölmüş gibi uyutur. insanlar öldüğünüzü sanabilir...
  • aşk acısının en güzel sakinleştiricisi.böyle için yandığı zamanlarda,hani "lan nefes alamıyorum yea" dediğin anlarda atıyorsun bitane,haydiiii...uyku da yapar acaip acıktırırda.zararı da yoktur kanımca.ayrıca sakın ha 1-2 saatlik yola araba sürerek gidecek olsanız bile almayın sonra sürüş esnasında arabayı uykuya direnmeyle zar zor kullanırsınız.
  • bugün öğrendiğim ilaç türüdür. zira 3 gecedir sabahladığım, her fırsatta bariz bir şekilde yazıldığım yaren, kör kütük uyuyor sanırım. yalnızlık zor zanaat.