• zarrap davasında anlattıklarıyla akp lileri rahatsız eden gazeteci. itibarsızlaştırmaya çalışanları da gayet iyi anlıyor, rüşvet alanları savunmak için bunları yaptıklarını biliyoruz. gerçeklerin birgün ortaya çıkma gibi bir özelliği var. ve bugün onları öğreniyoruz.

duyduklarına çok şaşırmış birinin arkadaş sohbeti tadında mimiklerle anlattıklarına bayılıyorum. laf arasında söylediği "kudurun duyduklarımı tek tek anlatacağım" demesi olumsuz düşünenlere kapak olsun.
  • ak-it tv tarafından hakkında şu cümle kurulmuştur.
    ''bu kadın susturulmalıdır''.

ak-it tv neden susturulsun diye bir beyanat veriyor peki.
    çünkü bütün bokları bir bir ortaya çıkıyor ve bunları bizlere yansıtan tek kişi zeyno erkandır.

siz zannediyor musunuz ki akşam izlediğiniz haberlerde söylenilenler doğru habercilik!

zeyno erkan ak-it hakkında suç duyurusunda bulunmalı. zira açık açık tehdit edilmiştir.
  • cadı gibi kız, yolda görsem kafamı çevirip bakmam, yani öyle über güzel -sexi falan değil, lakin videolarını izledikçe kıza aşık oldum. zarrap videolarının tümünü 2'şer kez izledim. videoların sonunda "seviyorum sizi" diyip imza atıyor. üstüme alınıyorum evet.
  • twitter hesabini olur.co yapmis yarrak kurrek bilgiler paylasmaya baslamis.
    mayasi hakkinda epeyce bilgi verdi bu durum.
  • reza zarrab davası sırasında, davayla ilgili yaptığı yayınlar nedeniyle hesabını takibe aldığım new york'ta yaşayan anadolu kezbanı.
    birkaç gündür chp'de değişime ilişkin yaptığı paylaşım ve yayınların sığlığını eleştirmem nedeniyle atışıyoruz. az önce karşılıklı yazışmalarımızı silmiş ve yorum yapmamı engellemiş. zira bana laf sokmak isterken rezil olduğuyla kaldı. millet sırf davada ne oluyor bitiyor diye bunu takibe alınca kendini siyasi ve toplumsal kanaat önderi falan sanmaya başlamış. eleştirdiğim nokta, "değişim olsun" demek bi anlam ifade etmiyor, değişimden ne kastedildiğini, neyin nasıl değişmesi gerektiğini ortaya koymak gerekiyor. bunun lafını geçen gün ettimdi, bugün "değişimden neyi kastediyorum" başlığıyla canlı yayın yapmış, tek söylediği; "değişim iyidir, bi de muharrem ince'yi deneyelim."
    "tam da partinin ihtiyacı olan derinlikte bi siyasal ve sosyal analiz" dedim. bi sürü başka salakça yazışmalar da oldu. sonra baktım tüm yazışmaları silmiş.
    yazışmalar şart değil, videoyu izleseniz de yeter zaten kızın entellektüel (bu kelimenin tek "l" ile yazıldığını biliyorum ama bence böyle daha güzel) ve düşünsel derinliğini. bi de boğaziçi mezunu falanmış bu galiba, insan gerçekten hayret ediyor. `::)`
  • bunun gibi reziller oldugu sürece,chp falan hiçbir zaman secim kazanamaz.
hesabın var mı? giriş yap