• giriş müziği çok güzel olan, orta seviye bir nickelodeon dizisi. genelde sevilen bir dizi. öyle sıkan bir şey değil. az izlemedik.

özellikle cem yılmaz soru & cevap'ta soru soran küçük kız örnek olarak bu diziyi vermiştir.
  • pca gibi bir lisede okumayı düşlemeden diziyi izleyenin olmadığı ve şimdiki gençlik dizilerinden( ve şimdiki tüm türk dizilerinden) kat be kat kaliteli bir nickelodeon dizisiydi.
    ayrıca zoey, gerçek hayatta britney spears'ın küçük kardeşidir.
  • orta okulda deli gibi izlerdim. lise dönemimin böyle olacağını düşünür, efsane heyecanlanırdım. taa ki lisenin ilk günü fetullahçı orospu çocuklarının ve sümeyyelerin olduğu sınıfa düşüne dek. o gün anlamıştım, hayat hiç adil değil.
  • herkes gibi bende böyle bir lisede okuyacağım zannederdim ortaokuldayken. allahın yalovasında ne arasın öyle okul. odtüde ordan hallice bir okul gerçi. hayalimi gerçekleştirdim sayılır. o zamanki crush'ımla izler. okula gelince dizi hakkında konuşurduk. şimdi izlediğimde bile o kadar şaçmalığa rağmen hala gülüyorum diziye.
  • pacific coast academy’de gecen amerikan komedi dizisidir. 2005 yilinda gecmesine ragmen halen tekrar tekrar izlerim
  • jamie lynn spears 16 yaşında hamile kalınca biten dizi. çok severdim zamanında.
  • ortaokulda,amerikan liselerine özendiğim zaman açıp izlediğim ve hafızamda çok güzel yer edinen disney channel dizisi
  • zoey 102 ismiyle bir filminin çekileceği haberleri bulunmakta.
  • (bkz: zoey 102) - fragman - imdb - dijital çıkış târihi: 27.07.2023
    “pasifik sâhili akademisi (pca) mezunları, bir lise buluşmasına dönüşen gösterişli bir düğün için malibu'ya döner.”
hesabın var mı? giriş yap