• zowie ec2-a'nın bir büyüğü. razer deathadder ve microsoft intellimouse 3.0 ebatlarında.
  • ciddi sensör problemleri var. mesela masadan kaldırıp havada gezdirince dahi fare imleci hareket etmeye devam ediyor. büyük sıçış. böyle biraz havada gezdirip indirince fare imleci kendi kendine sürekli sağa doğru hareket etmeye başlıyor falan.

biçim, şekil olarak çok iyi olmasına ve sürücü istememe gibi artıları olmasına rağmen fare olarak değerlendirmeye bile almak yanlış. bırak oyunu ofiste bile kullanılmaz.

muhabiriniz ssg, g500s'ten bildirdi.

edit: öğrendim ki lod (lift off distance) ayarı yapılabilen bir cihazmış. kılavuzunda bu yazmıyordu ne diyeyim.
  • ssg dışında benim de kullandığım fare modeli. neyini beğenmemiş anlamadim sensörü çok güzel. makro atayamıyorsun o kötü. mesela oyunda mikrofon bas konuş tuşu olan "k" tuşunu farenin sol yanındaki düğmeye atamam gerekti ama yapamadım. sonradan aklım erdi de oyunda klavye ayarlarına girip bas konuş tuşunu "k" yerine o butona yaptım. nasıl? anlamadınız değil mi? ofsayt gibi bir şey yani. yapması kolay anlatması zor. elime tam oturuyor kaplaması daha mat olabilirmiş ama yine de iyi. tam bir oyuncu faresi. görevini layıkıyla yerine getiriyor. sagindan solundan ışık hüzmesi çıkmıyor. ağırlıklar, ebat degiştirme özellikleri gibi gereksiz bulduğum şeyleri yok.
  • profesyonel oyuncuların oynadığına yakın düşük hassasiyette fps oyunları oynuyorsanız uzak durmanız gerek mouse. hem -bence- ağır (99 g) hem de tilt slam testini geçemiyor.
  • (bkz: #129946632)
hesabın var mı? giriş yap