şükela:  tümü | bugün
 • kendisi beni affetsin ama, şu rockçı serpil'in ilk sahne aldığı gün yaptığı bir hareketi gördüğümden beri gif'ini yapmak istiyordum. gece gece dayanamadım yaptım; artık uyuyabilirim:

  [bye bye link]

  edit: ya ben bunu gecenin bir yarısı yaparken inci sözlüklere kadar falan uzanacağını hesap etmemiştim. zuhal hanım, affınızı rica ederken meğer ne kadar haklıymışım.

  edit2: yıllar geçtikçe domain hoarding problemim geçiyor mu nedir, link shortener domainlerim öle öle sonunda link açık haline kadar geldi. zuhal hanım, aslında gerçekten hiç bunu burada tutmaktan da mutlu değilim ama bizi aştı durum. yapacak bir şey yok. öksüz mü kalsın bütün o verilmiş linkler...

  edit3: kalsın.
 • seray severin göğüsleri'ne odaklanan sözlük ahalisi tarafından farkedilmeyen hatun. seray severin göğüsleri 1 kaplan gücünde ise zuhal topal'ın göğüsleri 10 kaplan gücündedir.

  hemen edit: ulan bak utandım şimdi. hatun ne güzel rollerde rol alıyor ne güzel oyunlar çıkartıyor biz hala memedeyiz lan. erkekliğimden utandım şerefsizim...
 • izdivaç programında gelen konukların "70 milyonun izlediği bu program ..." diye başlayan cümlelerine "tabi, 70 milyonun hiçbir işi yok, hepsi oturmuş bizi izliyor zaten." diye ayar vermesine hayran olduğum komik kadındır.
 • programına tavşan kostümüyle katılan bayan solistine ;

  - seni hugh hefner aramış los angeles'tan malikanesine davet ediyormuş.
 • zamanında, o sahane gögüslerinin yüzü suyu hürmetine sihirli annemi bile seyretmeme sebep oldugu yetmezmis gibi, birde simdi onun yüzünden oray egine katlanmak pahasına sarkı söylemek lazım'ı izlettiriyor. heleki su an itibari ile giydigi kıyafetle de öyle bir salyalarımı akıttı ki artik bütün jüri üyeleri oray egine dönse bile pisman olmam. herseyden önce gercek bir hatun. herseyi ile gercek. hatun dedigin böyle olur. o güya bütün dünyanın güzellik anlayısına karar verdigini zanneden ibne modacılar, alın o soguk nevale suratlı sopa gibi manken karılarınızı götünüze sokun. hatun dedigin ishte böyle olur..
 • tam bir çatlaktır. bulaşık yıkarken apartman aydinliğindan travesti taklidi yapabilen nadir şahsiyetlerdendir. ailecek seviyoruz.
 • geçenlerde bir kadına dediği lafla beni benden almıştır. yeşil farı abartılı bir şekilde süren kadına bakıp: 'trafik lambası gibisin. seni görünce geçmek istiyorum.'
 • ayda 2 trilyon kazanan ve şu anda atv sabah grubunda program yapan esra erol ve kocası tarafından organize bir şekilde hakkında yalan haberler yaptırılan oyuncu.

  esra erol'un reytinglerde zuhal topal'ın çok gerisinde kalmasının ardından yalan haberlere başladılar.

  programdaki her şey çarpıtılıyor ve hemen sabah grubu tarafından sitelere servis ediliyor.

  anlamadan dinlemeden hemen kadını linç etmişler.

  çok sevmem ayrı ama haksızlık gerçekten çok kötü bişey.
 • bozulmanın / değişimin önde giden temsilcilerinden.
  izdivaç ve benzeri programlarda artık alenen zihinsel engelli denebilecek insanları ekranda parmakla göstererek bir nevi modern ucube şovu yaklaşımıyla halkı eğlendiren, hissisleştiren, duygusuzlaştıran bir yaklaşımın akla gelen ilk isimlerindendir.

  zuhal topal'ın çilesi işte bu noktada başlar.
  artık yaptığı iş öyle bir noktaya geldi ki, durumunu kendisi reddetse, başkası bayrağı alacak zaten.
  bulunduğu konumun girdabından artık kendisini kurtaramayacak olan bir tv karakteridir.
  hal böyleyken, düşüşün ve tüketmenin sonu olmadığı için, ara sıra tv'ye bakıp kendisine ve eşleniklerine şaşırıp duracağız.
 • sevsen de sevmesen de bir insan.