• sanırım kafasına aldığı darbeyi nick edinmiş bir yazar.
  • buran buram kalitesizlik, terbiyesizlik, kültürsüzlük, irin-pislik-bok kokan bir zavallı. acınacak durumda. bir pezevenkten bile daha onursuz bir yer işgal ediyor dünyada. umarım bir gün "lan ben ne bok yiyorum" der. bu yaptığı insanlık değil. yaşadığı şeyin adının hayat olmadığını bilsin. bir lağım faresinden hallice dünyası var. yazıklar olsun. anası babası kardeşleri vardır. bir düşünsün.

pisliğine zülfikarı karıştırmasaydın bari.

çok salaksın keşke ölsen!
  • ne mhp'li ne de ülkücü olan yazar. hiç bir mhp'linin "ulusalcı" kelimesini malum zihniyet sahibi yavşaklar gibi hakaret kastıyla kullandığını göremezsiniz. bu adam kullanabiliyor. benim için yeterli bir ölçüttür bu. kendisi muhtemelen şu söz konusu 6.000 kişiden biridir. sadece görev tanımı biraz farklı.
  • anası ve bacısı aynı kürde kaçmış yazar.
    muhtemelen budur bu kadar nefret duymasının sebebi.
    hepsini anladımda bunu yazan bir insanı savunuyorsunuz bilmiyorum farkındamısınız
  • terörizm, insanlık suçu destekçiliği, ırkçılık suçlarından bir an önce yargılanması gereken adamdır, sözlükteki avukat arkadaşların bir an önce el atmasını umud ediyoruz.
  • küfürbaz, tahammülsüz bir sözlük yazarı. kafayı sikilmekle bozmuş yakında umarım şikayet edilince türk mahkemeleri ''sikilmek'' kelimesinin anlamını güzelce öğretirler.
  • "donanımlı bir ülkücü"

(bkz: oksimoron)
  • net ırkçıdır. kendisine uzulerek soyluyorum cocuklari ve cocuklarinin nesli asla milliyetcilik sevdasina kapilmayacaktir. bu sacmalikla ugraşan son nesiliz allahtan. gelecek nesillere aktaramayacaksiniz zehrinizi.
  • beni uzun uzun dusuncelere iten insan toplulugunun icinde bulunan birisidir. bu arkadasin boyle irkci, kufurcu, terbiyesiz, cozumsuz, hosgurusuz olmasinin sebebi ne yazik ki egitim ve sevgi eksikligidir. basina kimbilir ne garip olaylar gelmistir, bu boktan ulkede boyle olaylar gelmesi de hepimizin sucudur.

bir yandan dunyayi ulkeyi daha iyi, daha yasanabilir hale getirmek icin ugrasan kucuk bir insanoglu var. hani uzaya gitmeye calisiyoruz, hastaliklara cozum bulmaya calisiyoruz, savaslari durdurmaya calisiyoruz. bundan belki de 1000 yil sonra eger insanoglu bu arkadas gibileri asmayi basarirsa, uzay caginda donup geriye bakacak ve diyecek ki, ne onemsiz seyler icin insanlar hayatlarini harcamis, bu adam ne boktan seyler yazmis, bununla ugrasmis. millet de bir de buna cevap yazmis.

insanligi ileri degil geri goturenlerden ne yazik ki.
hesabın var mı? giriş yap