• green card almak için aradığım numara. bir siteye giren 1 milyonuncu şanslı kullanıcı olduğum için bu fırsatı yakaladım.
  • aradığınızda "enerji tasarrufu merkezine hoş geldiniz, uzman müşteri temsilcilerimize bağlanmak için 1'i tuşlayınız" bant kaydıyla karşılayan telefon numarası. bu numarayı şu mesaj dolayısı ile merakımdan aradım:

"tebrikler! değerli müşterimiz 4 büyük takımın taraftar formasını hediye kazandınız. hediye formanızı almak için hemen arayın. 0216 383 43 43" mesajı gönderen numara 0535 545 08 14 idi.

bant kaydını dinleyip 1 yerine 5'e bastım, yine de "sizi uzman müşteri temsilcimize bağlıyoruz, lütfen bekleyin" dedi banttaki kız. daha fazla merak etmeyip kapattım. aslında ne cins bir dolandırıcı olduklarını merak da ettim.
  • 0537 018 66 85 diye bir numaradan bana gelen mesaja göre forma kazanmışım 0216 383 43 43 ü aramalıyımışım. tabi bende formamı almak için 155 i aradım. yazık buna inınıp alınteri parasını kaptıran insanlar vardır.
  • 0536 944 63 14 numarasını kullanarak 4 büyük taraftar forması kazandığımı söyleyen numara. zamanında polise ihbar etmiştim. ama şikayetler işe yaramıyor sanırım.
  • 0537 998 31 96 nolu telefondan cep telefonuma; 'tebrikler! değerli müşterimiz 4 büyük takımın taraftar formasından birini hediye olarak kazandınız. hediye formanızı almak için hemen arayın 0216 383 43 43' şeklinde mesaj atmışlardır. anlamadığım bu numaram yeni sayılır ve çoğu kimseye de vermedim numaramı. bu tip dolandırıcılara numaramı peşkeş çekip paylaşanların da annelerini sikeyim.
  • 4 büyük takımı tutmadığımı söyleyince şaşıran firma. hangi takımlı olduğumu sormayı da ihmal etmediler elbet.
  • 531 437 99 79 diye bir no tarafından aramam istenen numara. forma kazanmışım, hemde hiçbirşey yapmadan.
  • (bkz: 05318576622)
  • her iki günde bir mesaj alıyorum '' tebrikler! değerli müşterimiz 4 büyük takımın taraftar formasından birini hediye olarak kazandınız. hediye formanızı almak için hemen arayın: `02166384343''

kaç mesaj sildiğimi hatırlamıyorum yalnız, telefonumda kayıtlı olan beş mesaj var. on bir olunca toptan hepsini birden isteyeceğim. yüzsüzlük yaparsam belki bir daha mesaj atmazlar...
  • (bkz: 05370331475)
hesabın var mı? giriş yap