• tam da sedat pekerin sekizinci videosunu izlerken beni arayan numara. actigimda icisleri bakanligi kendisini polis asker vs diye tanitanlara itibar etmeyiniz demeye basladi tirsip kapattim valla*
  • içişleri bakanlığı tarafından vatandaşı uyarmak için arama yapan numara. ancak resmi bir hat gibi durmaması beni yine de korkuttu.
  • az önce beni de arayan, telefonun spam uyarısı yaptığı numara.
  • 155 ile biten numaradır. iç işleri bakanlığı bilgilendirme hattı sanırım. birçok insanı tam da sedat peker videosu izlediği anda otomatik aramayla arayıp “bilgilendirme” yapmıştır bugün.

sedat peker videosu izlerken arama gelmesi manidar. videoyu izlediğini tespit edebildiklerini otomatik arıyor olabilirler. vatandaşı korkutmak için yeni bir oyun sanki. buraya kadar düştüler mi acep?

youtube'u kapatamıyorlar ama polisin yönetebildikleri tarafını kendi amaçları için kullandıklarını düşünmeme sebep olmuştur. zira polis bunların elinde oyuncak olmuş durumda. tüm ayak işlerini polise yaptırıyorlar.

korku imparatorluğu kurdular ama milletin korkacak hali de kalmadı.
    değil otomatik arama,
    süleyman soylu yanımda otursa açar izlerim videoyu. sesini de fullerim. yeter artık.

edit: edit
  • ne ayak bu ya. yerli ve milli dolandırıcı hat falan mı? hiç güven vermiyor. arayıp bant kaydı dinleten numara.
  • truecaller tarafından spam olarak işaretlenmiş numara.
    ne tesadüftür ki ben de netflix' de startup isimli diziyi izlerken aramışlar.

(bkz: canım aramışsın ama duymadım)
  • az önce aradı ve içişleri bakanlığı falan filan dedi. vodafone'ye kayıtlı içişleri numarası mı olur amk?
  • beni de çaldırıp kapattılar. ben de iş başvuruma döndüler herhalde deyip geri döndüm ama nerde? kamu uyarısını bile bana ödettiler.
  • beni de aramıştır. arkada çalan müzikle beraber insan her an bir yerden uğur dündar çıkacak gibi hissediyor.

şöyle ki: https://voca.ro/1jdw10exbuvt
  • beni arayıp açmadığım numara.
hesabın var mı? giriş yap